Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem normális, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem normális, de mégis szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor rájön, ez a hogy is fogalmazzak... nem tudom mi. Sokszor piszkál, hogy nekem más nő tetszik, hogy azt szeretném, ha nagyobb melle lenne stb.. pedig én egyáltalán nem adtam neki okot arra, hogy így érezzen. Sokszor mondom neki, hogy jól néz ki, tetszik csinos mégis ez a mániája , hogy nekem más tetszik.


Tegnap elintéztem, hogy ne legyen itt szobadársam (kollégista vagyok ketten vagyunk egy szobába) hogy itt aludhasson a szóban forgó lány. Erre kitalálta, hogy ő most nem jön , mert rossz kedve van. Megkérdeztem , hogy mi a baja amire persze azt válaszolta , hogy nem tudja elmagyarázni (amúgy mindig ezt mondja). Aztán győzködtem órákig, hogy jöjjön már el, erre meg azt vágja a fejemhez, hogy most már meg azért nem jön, merthogy nem látja hogy igazán várnám DAFAQ? Na ezen teljesen kiakadtam, nem is beszéltünk tegnap már többet.


Ma találkoztunk viszont, mivel nálam volt pár cucca, amire szüksége volt. Kérdőre vontam, hogy mégis mi volt ez a tegnapi mutatvány (amúgy ilyesmiket már jóó sokszor eljátszott, és már nincs türelmem ezekhez) Persze nem adott egyenes választ, csak hogy nem tudja elmondani mi baja van, és nem akart idejönni mert úgyis csak veszekedtünk volna, mert én mindig azt mondom az ő gondjaira hogy hülyeségek (amúgy ilyeneken szokott "szomorkodni", hogy ő nem szép, nem dicséri meg senki (pedig én igen) nem néznek utána az utcán O.o) és szerintem érthetően mondom ezekre a dolgokra azt , hogy én az óvodában szomorkodtam ezen kb.


Na mindegy az a lényeg, hogy megsértődtem rá, és csak mondtam neki, hogy akkor szia, és feljöttem.


Most viszont elég sz*rul érzem magamat, dehát nem tudok vele mit csinálni. Nem érti meg, hogy nekem nincs szükségem arra, hogy kéthetente előálljon ezzel a "neked más tetszik nem én" témával, és csak mondja mondja mondja ...


Szerintetek kis p*csa módjára viselkedtem?


Nektek volt már ilyen csajotok? Mit csináltatok vele?


Vagy nincs más út, te arra én erre?


21/F 20/L



2014. okt. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy eleged van ebből!Ha nem tud felnőni egy kapcsolathoz,akkor menjen a fenébe.Egy kapcsolat nem arról szól,hogy idegesítsük egymást.
2014. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalom hiányos lehet.

Nem tudom, hogy lehetne kezelni - szerintem erre magától kellene rájönnie, hogy csinos és hülyeségeken parázik.

(ilyennel még nem volt dolgom, amint lett párom, nekem megjött az önbizalmam)

2014. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt a helyzet a barátnőmmel.. nem tudom h mióta vagytok együtt de én azt gondolom h a barátnődnek valami olyan gondja lehet amit nem mond el senkinek csak olyan embereknek akik nagyon nagyon köze áll hozzájuk. Talán a családjával vagy elő életével vagy valami hasonló. Mint már írtam nem tudom mióta vagytok együtt de az én barátnőmmel ugya. ez volt a helyzet és másfél év után mondta el nekem h mi a helyzet h sokszor mért volt rossz kedve és mért bízott meg bennem olyan nehezen és én meg értettem. Persze nem biztos h ez a helyzet ez csak egy tipp
2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normálisan viselkedtél.

Legyen tekintélyed és súlya a szavaidnak! Akkor talán hisz neked. Tehát pl. legyen az _tény_, hogy te elintézted, hogy kettesben legyetek, és vártad őt. Ő bármit mondhat, ez így volt.

Láthatóan neki vannak gondjai, amiben persze segíthetsz, de nem a te dolgod megoldani őket.


Ha végül úgy érzed, hogy nem ilyen lányt kívánsz magad mellé, akkor szakíts vele, ezzel is segíted őt, hogy később változhasson. Persze már nem neked lesz jó ettől, de hát ez egy ilyen világ.

2014. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom milyen gondjai volt. Az apja iszik, az anya meg tiszta nemnormális. Lassan két és fél éve tart ez a kapcsolat. Az elején még teljesen megértő voltam vele, sőt jó sokáig.


De mostanra (szerintem) ezeken túl kellett volna lépnie, mostmár nem is otthon lakik, hanem Budapesten egyetemista, csakúgy mint én. Már nem számít , hogy mi volt régen, mostmár nem lehet azt mondani , hogy "jaj szomorú vagyok mert 5-10 éve ez meg az volt velem". Most jelenleg mindkettőnknek megvan mindene, ami ennyi idősen meglehet egy embernek, és ez idegesít, hogy ő generálja a saját problémáit , és ez ráül a kapcsolatunkra is.

2014. okt. 29. 20:17
 6/6 anonim válasza:
El kell döntened, érezned kell, hogy mennyire szereted a csajt, mert most szüksége van rád jobban, mint bármikor. Nem biztos a családi háttere, ezért ne várd, hogy teljesen normális legyen, és nem mindenen lehet csak úgy túl lenni, ami a múltban történt, neki valószínűleg szakemberre van szüksége, hogy rendbe jöjjön, és a te támogatásodra, próbáljál tovább nyelni neki, ha tényleg szereted, és tűzön vízen át állj ki mellette, és támogasd, tűrd el a hisztijeit, és teljesen csak az ő igényeit nézd a kapcsolatban, a sajátjaidat szorítsd a háttérbe, és legyél nagyon türelmes, alázatos, és állhatatos vele, mindig vigasztald, szeresd, hallgasd meg. Ha nem érzed úgy, hogy ezt meg tudod érte tenni, ezzel semmi gond, de akkor engedd útjára, ne dobd, ne szakíts vele, hanem engedd el, van különbség ezek között. Minél kevésbé okozz fájdalmat az elválással neki. Ha szereted, és ki akarsz tartani mellette küldd el pszichológushoz, pszichoterapeutához, és segíts neki meggyógyulni.
2015. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!