Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmetlen lenne a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmetlen lenne a második esély?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 év után azért szakítottam a barátnőmmel mert állandóan más fiúk tetszettek neki, ezt el is mondta nekem,hogy xy-t milyen helyesnek tartja, egyszer még néhány napig tartó szerelmi bánata is lett egy fiú miatt.

Nekem ez nagyon sok, a megcsalás két lépés, 1.megismerni 2. megtenni.(a megismerésig mindig eljutott)

Ő viszont ezt teljesen normálisnak tartja és mondta,hogyha nekem tetszik egy lány nyugodtan mondjam, mert ő úgy érzi jól magát egy kapcsolatban ha egyszerre barátok is vagyunk és a barátok beszélnek ilyenekről.(majdnem olyan ez mint a nyitott kapcsolat,vannak emberek akik normálisnak tartják és jól érzik magukat egy ilyenben.)

2 hónapja volt a szakítás, nekem még most is hiányzik és szexuálisan is sokkal jobban izgat mint más lányok, szóval ha felkínálnának nekem egy nála sokkal szebbet és jobbat akkor is inkább vele akarnék, hozzá vonzódok, viszont mindig elkeserít,hogy ő ilyen és ezen nem fog változtatni sohasem és ez fáj.

Közös ismerőseink révén tudom,hogy én is hiányzok neki, ő már többször is keresett facebookon, de nem reagáltam rá.


A szívem szerint visszamennék hozzá, de a büszkeségem nem engedi.Szerintetek?


2014. okt. 29. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj Neki és kössetek kompromisszumokat! Mondd Neki, hogy csak akkor kezdesz újra Vele kapcsolatba, ha nem kíván meg más pasit melletted! Ha ezt nem tudja megígéri, majd bizonyítani, akkor nem mész hozzá vissza!
2014. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod.

De a hozzáállása a dolgokhoz nem hinném, hogy fog változni.

Velem egy srác csinálta ezt, visszamentem hozzá, az elején jobb is volt, de ugyanolyan maradt (ugyanúgy nézte a csajokat).

Kérdezd meg a barátaidat, hogy változott-e a lány viselkedése.

Ha viszont egyszer úgy érzed túl vagy rajta, ne menj vissza hozzá.

2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami nem működött elsőre másodjára se fog :/
2014. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!