Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis pitsa vagyok?

Figyelt kérdés

Türelmes csajnak tartom magam, de néha elszakad nálam is a cérna.

Ma volt az első munkanapom, fizikai munka, korán keltem, lefárasztott. És csak holnap fognak felhívni, felvesznek e. Előtte egy napot le kellett dolgozni.

Utána végig kellett hallgatnom, amint a barátom az exével bájcseveg fél órát, újabban ez a napi rutin része. Meg nekem is kedvesen köszönni a csajnak a telefonba.

Utána elment nálam az internet, mivel közösen használjuk, és ő letöltött valamit, ami leterhelte, és kivágta a kapcsolatot a gépemen. Mondtam neki, hogy nincs netem, de ne húzza fel magát, inkább olvasok gépen, majd megjavítja holnap.

Nem engedett ebből, hogy ő megjavítja most. Ebből az lett, hogy 2 órán keresztül 3 percenként kapcsolta ki be a netet a gépemen, és közben folyton bezárta a könyvet, amit olvastam.

50szer kértem szépen, nem szükséges most megjavítani, most úgyse netezek, de ne zárja be a könyvem, mert a program nem menti, hányadik oldalon vagyok.

51edszerre már elegem lett, és kicsit emeltebb hangon közöltem, hogy elegem van, hagyja már, mert úgyse tudja most megjavítani, és ez a 3 percig működik húzza az agyam.

Nem rapliztam, de már nagyon feszült voltam, és eleredt az orrom vére. (olyankor esik meg, ha stressz miatt felmegy a vérnyomásom és a pulzusom is eléri a 120at)

Erre leszidott, hogy vigyázhatnék jobban az egészségemre szívbetegen.

Persze aztán bocsánatot kértem.


Tényleg hisztis pitsa vagyok?


2014. okt. 29. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
á, el se olvasom... az vagy aztkész
2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, minden ember így reagálna.
2014. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon gáz, hogy az exével beszélget eleve, másrészről a jelenlétedben? Ilyen barátnőm nem skáig lenne nekem. Ha férfi oldalról nézem. Kicsit túlreagáltad, de ez amiatt lehetett, mert felcseszett ez az exes dolog.
2014. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyáltalán nem. én is hasonlóan reagáltam volna. és az exével beszélgetett? a te jelenlétedben ráadásul? ezen én eleve nagyon kiakadnék.
2014. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Addig örülj még nem a tudtod nélkül teszi ezt....
2014. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!