Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon bánt ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon bánt ez a tehetlenség.

Figyelt kérdés

Eloszor is annyit kèrek ne a korkulonbseg legyen a hangsuly..

20 éves vagyok.2 évig jartam egy tolem fiatalabb fiuval.Egy èv falunbelul aztan elkoltozott Bp-re.Innentol kezdve a parkapcsolat romlani kezdett,de ahogy tudott jott es volt h en mentem hozza(szuleinel lakott).Az elso nő vagyok neki.Nagyon szerettuk egymast.En a mai napig is.Ugy erzem anyakomplexusa volt ragaszkodott hozzam de ahogy elkerult innen a varosi èlet megvaltoztatta (!?) Szakitgatott,hetekig nem keresett,sot volt h fèl evig sem! Kozben baratnoje volt(4napig)aztan rajott hogy en kellek neki..Eljott,happy volt minden a nyári szunetben aztan vissza ment Bp.Letiltott nem keresett...Oktober kozepe fele irt,hivott is h szeret es kellek neki.Egyik nap megvaltozott a viselkedese,nem nagyon akart màr jonni.Elhidegult.Aztan lattam h a prof.képéhez irt egy lany es "szerelmesek" ..!!Nem akartam elhinni h igy atvert? Kiderult hogy jarnak.Talalkoztak stb..Azt mondta hazudna ha azt mobdanà hogy mèg szeret.De akkor ezelott 2hèttel szeretett????Fellàngolas a masik irant vagy csak uj lanyokkak is kiakar probalni ezt-azt? Irt smst h orokke szeretni fog..Mit tegyek?? vàrjak ra?? Meggondolja hogy esetleg megis csak en...? :(



2014. okt. 29. 21:17
 1/10 A kérdező kommentje:

A kerdesben elirtam,

tehetetlenség* -elnezest!

2014. okt. 29. 21:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj hagyd ott keress mást mert így sosem leszel boldog :) Ui:FÉL ÉVIG nem keresett h lehet ennyire B@lfasz? te pedig h lehetsz olyan idióta h ezután eggyáltalán szóba állsz vele -_-
2014. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Szakitgatott,hetekig nem keresett,sot volt h fèl evig sem!"


én már ezen a ponton elfelejtettem volna. aki "szakítgat", kavar másokkal, visszatáncol hozzám, majd letilt, az azon túl, hogy egy suttyó, jó nagy kisgyerek is.


élvezi a nagyvárosi életet, kavar másokkal, fejébe szállt a lehetőség meg a szabadság. téged meg etet, mert jó vagy szamárnak, mikor épp nincs ló.


hidd el, találsz majd olyat, aki igazán örül, hogy veled lehet, csak te kellesz neki, és tényleg komolyan is gondolja.

2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne várj rá mert becsap. Csak az időd megy..
2014. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Igazatok van,de nagyon rossz volt megtudni es szembesülni azzal hogy màr más lànyt "szeret" -holott pár napja bizonygatta hogy Èn vagyok az ,akit màr nem enged el sosem... :(
2014. okt. 29. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de hülye vagy ha azt hitted még szeret. Max az emlékek miatt mondta, de erre semmi más nem utal. Inkább lépj tùl ez mar amugy sem müködött volna.
2014. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez most lehet, hogy fájni fog. Nem gondolta veled komolyan.

Szerintem olyan nő lehettél neki, aki "kitölti az üresjáratokat".

Velem is csinálták ezt.

Sokkal jobbat érdemelsz nála!

2014. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 Mindegyik pasi ezt mondja, ezt a szöveget sosem szabad benyelni:)


Nekem tudod hány pasi mondta ezt? sok:)

2014. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen,mondhatta h szeret (csak addig amig ott helyben nem talàlt vkit akivel kièlheti a vàgyait!!) De rossz belegondolni h mással van....!!Beleorulok annyira fáj! nekem miert nem megy ?en nem tudok pasizni..nem kell màs
2014. okt. 29. 21:48
 10/10 anonim válasza:
Elsőnek olvasd el mit írtál ki.. ;)
2014. nov. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!