Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha többet pasiznék, kigyógyulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többet pasiznék, kigyógyulhatnék a "függőségemből"?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Sosem voltam belé full szerelmes (pedig tudtam volna). Nagyon összeillünk (kb 8 éve nem ismertem olyat, akivel ennyire jól kijöttünk volna), mindig keresett (1 volt nekem). De mellettem csajozott, nagy nyilvánosság felé nem vállalt fel. Egyszer már szétmentünk. Van, amikor két naponta találkozunk, van, amikor 1,5 hetente. Úgy tűnik, mintha azokat az időket akarná velem kitölteni, amikor éppen nincsen senki a láthatáron (így érzem már). Két hete megcsalt. Most már nagyon hiányzik, egyik felem visszamenne hozzá, másik nem képes rá. Úgy érzem tényleg mintha függő lennék (miért akarnék hozzá visszamenni?). Sokszor megbántott, de nem tudok tőle elszakadni. Próbáltam már elhagyni. Mindenemet odaadnám neki. Sok programot lemondtam miatta, csak, hogy vele lehessek (ha nem teszem meg lelkiismeret furdalásom van és úgy érzem nem éreztetem vele mennyire fontos nekem).

Szerintetek, ha többet pasiznék nem lennék ennyire tőle függő? Rájöhetnék, hogy jobban is bánhatnak velem?



2014. okt. 29. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
javaslom fekudj le valakivel es kihevered pik pak :)
2014. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!