Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok egyik szülője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok egyik szülője eltávozna, hogyan viszonyulnátok hosszútávon a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Vegyétek figyelembe azt is, hogy hónapokig nem lesz valami jó társaság, letört lesz gyakran, talán depressziós is, a szex sem fog működni, szóval semmi sem lesz a régi.

Ti mit tennétek, hogyan állnátok a kapcsolathoz és hozzá?


Légyszíves tényleg őszintén válaszoljatok, tudom, hogy talán nehéz kérdés.


2014. okt. 29. 22:17
 1/7 Mellékhelység ***** válasza:
Türelemmel.
2014. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz időszak lenne. A szüleit én is ismertem és mindenben támogatnám. Nem érdekel, hogy milyen a társasága, számomra fontos lenne, lehet, hogy odaköltöznék hozzá egy darabig, ha kellene. A szexről is csak akkor lenne szó, hogyha ez segítene neki, nem várnék el komolyabb romantikát vagy viszonzást. L
2014. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Támogatnám amennyire tudom, és ez mindenre vonatkozik.
2014. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bárkivel történhet tragédia. Hagyni kell neki időt, h feldolgozza.

Nem szabad követelőzni rajta.


Viszont ha nem tud túl lenni, és sok hónapig, vagy évig eltart a dolog, muszáj segítséget kérni szakembertől, ha nem hajlandó, ott kezdődnek a problémák, vagyis szerintem onnantól kell komolyan elgondolkozni...


Az a baj, h sok kapcsolat rámegy egy ilyen krízisre.

2014. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem krízisből indult a kapcsolat és sok támogatást kaptam a barátomtól, szóval kétlem, hogy rámenne a kapcsolat. Legalább valamennyire meg tudnám neki hálálni azt, amit ő adott akkor nekem.
2014. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat véleményem szerint attól párkapcsolat, hogy társak vagyunk, akiket mély érzelmi kötelék tart össze, és nem csak holmi felszínes tetszés meg d*gniakarás.

Akit szeretek, nem azért szeretem, mert jó társaság, vagy mert jó vele a szex. Hanem mert egyszerűen szeretem. Magyarázkodás és indok nélkül. Szeretem őt magát. Ha nehéz időszakon megy keresztül? Természetes lenne, hogy ott lennék mellette.

Akkor is, ha semmi nem lesz a régi. Az ember folymatosan változik. Arra nem lehet alapozni, hogy mindig minden ugyanúgy marad. A szerelem viszont nem csak egy adott állapotnak szól, hanem egy személynek.

2014. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem, h ott szokott a kapcsolat meginogni ha valamilyen nagy változás áll be....

Lehet ez haláleset, munka vesztés, ... A lényeg, h társunk megváltozik, és alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez.


Ugyanakkor van olyan helyzet amikor hiába minden támogatás, már nm tudjuk ugyan azt az embert látni a kedvesünkben.... főleg ha éveken át fenn áll a helyzet, amit gyakran elhidegülés követ.... Főleg, ha olyan személy, h magába fordul, és kizár az életéből...


Persze a legtöbb esetben a gyászmunka megtörténte után, rendeződik minden. És természetesen a legvéksőkig támogatni kell a párunkat egy ilyen nehéz helyzetben.

2014. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!