Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, amelyik kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, amelyik kutya ugat, az nem harap? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom egy ideje azzal traktál, hogy mennyi barátnője van, és hogy sokan vagyunk ebben a kapcsolatban.

Amikor el akarom hagyni azt mondja, h nem is igaz, ne legyek buta.


Néha visszakérdezek, szeret-e engem, erre nem válaszol. Akárhányszor próbálok a kapcsolatunkról beszélni, kitér, vagy vicceskedik.


Ebből kifolyólag nagyon féltékeny lettem. Nehéz visszafognom magam. Elegem lett.


Ma azt mondta, h én vagyok a szíve csücske. Hát hogy higgyem el...?


2014. okt. 29. 22:18
 1/5 Mellékhelység ***** válasza:
Kérd meg hogy tisztázza a helyzetet, ha nem teszi hagyd el.
2014. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a francba. Mondd meg neki,hogy nőjön fel ennél komolyabb társat érdemelsz szerintem.


25/F

2014. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor megkérdezem, h komolyan gondolja amikor azt mondja, hogy megcsal. Erre az a válasza, h vagy igen, vagy nem.


Egyszerűen nem tud a párkapcsolati dolgainkról normálisan beszéli.


Már arra gondoltam, h utána nyomozgatok, és a tények majd magáért beszélnek. De viszont az már a kapcsolat vége lenne, ha már ezt kellene tennem.

2014. okt. 29. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Pfff... Nem érdemel meg Téged. Csak ismételni tudom,hogy hagyd ott a fenébe,jobban jársz!


25/F

2014. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekesen viselkedik szerintem.

"sokan vagyunk ebben a kapcsolatban" - megkérdezném hányan

Baj, hogy nem mondja ki, hogy szeret, meg az is, hogy nem válaszol, ha a kapcsolatotokról akarsz beszélni. - kérdezz rá, hogy mégis mit gondol, milyen viszonyban vagytok: jártok, barátok vagytok, barátság extrákkal, szexkapcsolat, nyitott kapcsolat, mégis mi?

Ha olyanokat mondd, mint a 3. hozzászólásodban: megmondnám neki, hogy ne szórakozzon. Vagy azt mondanám: veled maradok vagy nem.

2014. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!