Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazak azok a kijelentések,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak azok a kijelentések, amiket a barátom tesz?

Figyelt kérdés

Tudom, nem látunk a fejébe, de a következő a helyzet:

a barátom még anno mondta nekem, hogy nem szereti a sminket, illetve a körömlakkot rajtam. Nem szeretné, ha tetoválásom illetve piercingem lenne. Amikor mondtam, hogy műkörmöt akarok, elítélte.

Ugyanakkormeg megtetszett neki egy csaj, akinek műkörme volt, festette magát, piercingje volt(a kapcsolatunk alatt).

Elkezdtem én is festeni magamat, a körmömet, és mostmár nem zavarja, de a piercinggel meg ezekkel nem békél meg.

Egy csomó fiútól hallom, hogy nem szeretik a sminket, stb, mégis ha megtetszik nekik egy lány, azokkal együtt tetszik nekik.

Ezek alapján érdemes adnom a barátom ilyesfajta kijelentéseire?

Amikor megyünk az utcán, akkoris az agyonsminkelt, dekoratív csajokat nézi meg. Nem általánosítani akarok, hanem akkor hagyjam figyelmenkívül ezeket, és valósítsam meg magam?(Nagyon szeretnék tetoválást). Vagy igenis azért figyeljek ezekre?


2014. okt. 29. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
TÉGED SZERET! az meg csak tetszik neki, azért ez se mind1, téged ilyennek szeret
2014. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát sajnos kitudja anno mi lett volna azzal a csajjal.

Igen, mostmár engem szeret, de nagy volt az esélye, hogy elhagy azért a lányért, ha máshogy alakultak volna a dolgok.:(

Azért nem tudom, hogy mostmár ezek igazak-e vagy sem.

2014. okt. 29. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
De a természetesség a legszebb a nőn, ezt soha ne felejtsd el ;)
2014. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye magad miatt akarod ezeket? Nem azért, mert egy olyan csaj tetszett neki?
2014. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ácsi! nem hiszem, hogy a smink meg ezek a fő, hanem az önbizalom, ami ugye arról szól, hogy elégedett vagy magaddal! ha neked ehhez kell smink, körömlakk, tetoválás, vagy piercing, akkor ne érdekeljen, hogy ö mit gondol!! a te tested, plusz úgy látom nem is túl stabil a kapcsolatotok..:-S
2014. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetkót akkor se sztem, azzal sok baj lehet a későbbiekben, ha megunod.
2014. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak annyit fűzök hozzá hogy tetkót ne csináltass.Nagyon nem illik a lányoknak.
2014. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!