Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ketsegbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketsegbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratom es en nagyon szerelmesek vagyunk egymasba, minden rendben is lenne, de en nagyon feltekeny vagyok. Ugyanis a szerelmem a magas lanyokat szereti, de en kifejezetten alacsony vagyok. Sokszor mondja, hogy szeret es ki is mutatja, de en hulye olyan feltekeny vagyok a magasabb lanyokra... Es sajnos ki is mutatom, nem tudom elfolytani. Felek, hogy ezt egyszer megunja es elhagy! Kerlek segitsetek, mit tegyek? Valtoznek, de hogyan?

Elore is koszonom a valaszokat!


2014. okt. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te magad is tudod mit kéne tenned miért kérdezed meg. Természetesen változtass a hozzá állásodon mert egyszer meg unhatja és akkor már késő, utána már lehetsz féltékeny :)
2014. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj.
2014. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel!
2014. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Valahogy úgy érzem nem rég, max pár hónap, ilyenkor szoktak a szerelmes lányok ilyen hülyeségeken parázni, ahogy egyre inkább kezdenek érzelmileg belebonyolódni, de még nem ismertétek ki egymást annyira, nincs "rutin" stb. (Lehet hogy a pasiknál is van ez, de én nemtom mert lány vagyok:).)

Miért hülyeség? Mert tudod, hogy szeret (azt írod legalábbis). Ha így van, nem fog más csajokra rápörögni. Megbízható? Akkor nem valószínű a félrelépés. Ezt előbb-utóbb belátod majd, leülepszik és szépen elmúlik az egész.

Én is hasonló szintű dolgokon agyaltam a kapcsolatom elején, aztán elmúlt ahogy megismertem, mai fejjel akkora hülyeségnek tűnik.

Szóval nyugi. Ha szeretitek egymást és megbízol benne (nem egy hűtlen nőcsábász alfahím), akkor minden rendben, el fog múlni.

Az tuti, hogy nem célszerű erről a dologról nekiállni beszélni vele, mert nem fogja érteni, miért nem bízol benne (esetleg elkezd rajta agyalni). Maximum viccelődhetsz a dologgal 1-szer, figyelve a reakcióját, de ezt sem javasolnom, mert fennáll a veszélye, hogy nem fogod tudni lazán csinálni.

Szóval csak várd meg amíg elmúlik és ne hergeld magad.

2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!