Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, ha valaki mindenkit megszerez magának?

Figyelt kérdés

Nem akarok túl sokat írni, a lényeg az, hogy van egy csaj, aki 15 éves, és majdnem elcsábította a barátomat. Mármint, a barátom lett oda érte, de a csaj meg csak pár hónap után koppintotta le a barátomat, visszaírta a barátomnak, hogy "szeretlek", meg ilyenek.

Nos, ez a csaj BÁRMELYIK pasit megkapja. Hiába csábítgatja el a pasikat, hiába dobja ki őket pár hét után, hiába könnyűvérű, az összesnek bejön, és javarészt komoly kapcsolatra akarják.

Oké, a szingli pasikkal csinálja ezt, de most ez mire volt jó?

Én 19 éves vagyok, és hogy egy 15 éves lány ekkora sikert ért el, még a barátomnál is, engem teljesen összetört. Mint nő, utálom magamat, csúnyának érzem magamat, és értéktelennek.

Hozzáteszem, nem csalt meg a barátom, de szerintem simán otthagyott volna a lányért(nem szeretném részletezni a történteket).

A barátnőim se nézték volna ki a barátomból, sőt, senki, még én se ilyennek ismertem meg.

Biztos velem van a baj. A csajszi ráadásul pár nappal fiatalabb a Húgomnál.

Egyszerűen nem tudom felfogni a történteket, pedig fél éve volt. Azóta a barátommal minden rendben, kapott még egy esélyt, de én nem tudom ezt feldolgozni.


2014. okt. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kaphat meg mindenkit, csak rosszul választottál
2014. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt látja a tv-ben, interneten. Férfiak között is sok a skalpvadász.
2014. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most féltékeny vagy mert 15éves és sokkal jobb csaj mint te? a kora miatt még lehet jobb csaj,nem korfüggő.Nem szabad bántónak és irigynek lenni
2014. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ócsló árú sokaknak kell, vagy azoknak akik rávannak szorulva:D és a másik ,hogy olyan nincs hogy mindenkit:) Valaki menekülne előle szerintem én is leírtak alapján bármennyire szép.
2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, féltékeny vagyok.

Lehet jobb csaj, ez ellen nincs kifogásom, de azt, hogy tudta, hogy ott a barátom nekem, és ennek ellenére benne volt a játszmában, az számomra elfogadhatatlan.

Köszönöm a válaszaitokat.:) Lehet igazatok van!! :)

2014. okt. 29. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...ha nekem lenne egy barátnőm és tiszta szívből szeretném egyáltalán NEM érdekelne más csaj!...ha meg egy ilyenért otthagy a barátod akkor az nem is szeretett...
2014. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy fiatalabb kislány sokkal vonzóbb, izgatóbb, mint egy korodbeli csaj, ez van, én is imádom a kislányokatk minél fiatalabb annál izgatóbb, de ttől még a barátod is lúzer, ha ennyire nem bírt magával és visszaflörtölt a kis ribizlivel!
2014. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!