Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret vagy csak játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandrabea kérdése:

Vajon szeret vagy csak játszik az érzelmeimmel?

Figyelt kérdés
A baràtom 4 hónapja szakított velem màsfèl hònap utàn ìrt egy üzenetet hogy menjek ki az ajtó elè, èn ki mentem mert mèg szeretem . Volt benne pàr sör de nem sok. Aztmondta hogy mèg mindig szeret ès sajnàlja ahogy viselkedett velem. Màsnap reggel írt egy üzenetet hogy hogy vagyok ès ennyi. Többet nem keresett, nem talàlkoztunk. 1 hònapra rà megint írt , mert làtott 1 fiùval de az nekem csak szimpla baràt ès mondta hogu ffèltèkeny.Eltelt màsfèl hónap ès írt. Szia dràga micsinàlsz , azèrt kèrdem mert màr règ làttalak . Nem èrtem mit akar...vajon szeret mèg ès hiànyzom neki? Kèrlek sokan vàlaszoljatok , mert nagyon fontos nekem . Èn tènyleng szeretem őt mèg mindig!
2014. okt. 30. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn másnaposan szoktam ezt csinálni.

Átverni akar csak. Kèrlek, hagyd figyelmen kívül, ès majd megunja! Legyen eszed, Szandika!

2014. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálja tartani a vasat a tűzben, hogy ha nem lesz kéznél nő, akkor legyen, aki szétteszi neki a lábát.
2014. okt. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hozzà szeretnèm tenni hogy 5 hónapot voltunk eggyütt èn 16 èves làny vagyok az exem meg 25 ès abban az 5 hónapba nem feküdtünk le , csak oràlis szex volt. Azt mondta mèg akkor amikor találkoztunk hogy a szüleinek is be akar mutatni és nem csak megfektetni akar.
2014. okt. 30. 02:12
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos csak játszik. A legjobb amit tehetsz, hogy eltünsz a szeme elől, és semminenű kisérletre sem telefon, sem semmi nem reagálsz.


Ha valóban kellenél neki, teljesen másként lépdelne.

2014. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na innen szeretnék üzenni a bnőmnek, h ennyit számít, ha vki be akarja mutatni a bnőjét otthon, sztem, ha bemutat otthon, akkor is ilyen idióta marad. Nemtom, h van-e értelme ezt folytatnod kérdező, végül is havonta, ha akarod, akkor lehet még orál, de nem hiszem, h nagyon hiányzol neki, ha havonta keres.
2014. nov. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi időket kihagy a felhívások között, akkor csak azt akarja, hogy megkapjon mert hiánya van, aztán megint nem érdeklődik 1-2 hónapig. komolytalan szélhámos lehet.
2014. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!