Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbékélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbékélni a párom rossz szokásával?

Figyelt kérdés
A párom néha rágyújt. Ez heti szinten 4-5 szál cigit jelent. Egyesek szerint már ez is rendszeres dohányzásnak számít, őszerinte viszont nem. Tudja, hogy ez engem nagyon zavar, ezért a jelenlétemben SOHA nem dohányzik, és nagyon ügyel rá, hogy ne is érezzem rajta a füstszagot. Titkolózni nem titkolózik, ha rákérdezek bevallja, hogy aznap cigizett-e vagy nem. Már milliószor megbeszéltük ezt a dolgot, azt mondta azért gyújt rá néha, mert megkívánja, és nem érti miért zavar ez engem ennyire. Igazából én sem értem magam, de ha már csak rágondolok, hogy cigizik, ha elképzelem, hogy épp füstölög, már sírhatnékom van! Mit tegyek, hogy legyőzzem ezt? Hiszen nem láncdohányos, és rám is maximális tekintettel van e téren, én mégis mérhetetlenül szomorú vagyok ettől :(

2014. okt. 30. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Belelovaltad magadat azért.

Az érzést amikor feljön gyűrd le, és és ne foglalkozz vele. És remélhetőleg idővel "leold az agyad" erről a feszültségről.

2014. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el valahogyan! Ez egy olyan dolog, amire neki szüksége van. Szerintem ez legyen a legkisebb gond. Csak ennél nagyobb problémátok ne legyen az életben, én ezt kívánom! :)
2014. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az agyam tudja, hogy én vagyok a hülye, de mégis valahogy ez olyan érzelmi dolog... Nagyon szeretem és nem akarom, hogy emiatt haragudjon, vagy ilyesmi.

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg ha tudtok valami tippet arra, hogy hogyan tudnám pozitív gondolatokkal körülvenni magam, az biztosan segítene...

2014. okt. 30. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el dohànyboltba dolgozni. Azóta én is másképpen tekintek a dohányosokra.
2014. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked esetleg nincs olyan szokásod ami őt zavarja, ha csak egy picit is? Mert az is jó megerősítésnek, hogy amikor elkezd zavarni hogy ő dohányzik, akkor azt mondd magadnak hogy engem ez nem zavar, mert ő is elnézi nekem ezt és ezt... 2-es voltam.
2014. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak próbálj meg nem gondolni erre, ne kérdezgesd, hogy rágyújtott-e, ne keresd nála a cigisdobozt. elég rendes tőle, hogy előtted sose gyújt rá.
2014. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó dolgodban nem tudsz min kattogni. Ha a pasidnak jó, akkor ne foglalkozz vele. Én biztos otthagynék egy ilyen idegbeteg szerencsétlent.
2014. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden áldott nap számonkérem, vagy kutatok a táskájában. Elfogadtam, csak megbékélni nem tudok vele, emiatt kértem a tanácsot, hogy hogyan tudnék megbékélni ezzel...

A dohányos emberekkel egyébként semmi bajom (én is szívtam sokáig, 5 éve hagytam abba, tudom milyen függőnek lenni).

A segítő szándékú kommenteket köszönöm szépen. Az utolsó hozzászólónak mondanám, hogy hála Istennek sem idegbeteg, sem szerencsétlen nem vagyok, csupán arról van szó, hogy az élet elémgördített egy megoldandó problémát, jelen esetben azt, hogy próbáljak meg megbékélni. Ezen dolgozom éppen.

2014. okt. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!