Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok társalogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok társalogni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Elég régóta együtt vagyok a párommal, szeretem, örülök ha a közelemben van, de neha megis hianyzik h elbeszelgessunk komolyabb, mas jellegu temakrol, hianyzik h nincs arnyaltabb velemenye olyan dolgokrol amik engem is erdekelnek, epiteszet, kozugyek, picit komolyabb filmek mint a hollywoodi szerelmes filmek.


Azt hiszem abba a hiba estem amibe a fital tapasztalatlan fiatalok gyakran esnek, h az erzekek alapjan valasztottam part magamnak anno, es nem a jozan esz alapjan, nem alapos megfontolast kovetoen. Alkalom adtan atmegyek beszegetni a nyugdijas szomszed asszonyomhoz ez orakat tudunk trecselni az elet dolgairol, a szomszedasszonyom, nem a baratom, csak a szomszedasszony, a parommal viszont megrekedunk a fozes, rendrakas, .. szoval sokkal felszinesebb temak menten.


Egyre inkabb ugy gondolom h parvalasztasnal az kell h legyen az egyik legfobb szempont, h mennyire tudtok tarsalogni, mennyire hasonlo az ertekrendetek, kulturalis gyokereitek. Ti mit gondoltok?



2014. okt. 30. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
őszintén, butának tartod őt? mert akkor érdemes lenni minél előbb lépni, később ebből lesz a tipikus kiüresedett, egymás mellett ülős kapcsolat, amikor már a naagy szenvedély kicsit kihűlt.
2014. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem derül ki a kérdésből, hogy próbáltál-e valaha ilyen témákról beszélgetni vele... Mi lett a vége? Nem mindegy, hogy nem szoktatok, vagy nem tudtok ilyesmiről beszélgetni.


Mondjuk én személy szerint el nem tudom képzelni, hogy valakivel évekig járjak úgy, hogy még csak nem is ismerem az értékrendjét. Nálam ez elég hamar kiderült mindig is, nyilván kíváncsi voltam ilyesmire, hiszen nálam ez elég fontos szempont. Pedig csak 20 éves vagyok. A jelenlegi párommal két éve vagyunk együtt, és nagyon hasonlóan látjuk a világot, könnyedén elbeszélgetünk mindenről.

2014. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez így eléggé gáz. Én a Barátnőmmel mindenről tudok beszélgetni, nagyon sokat politizálunk, beszélgetünk a történelemről, tudományról, fizikáról. Végzős fizikus vagyok, és imádja a fizikát, szóval ez egy kimeríthetetlen téma. Ő sokat beszél a munkájáról. Ingatlanosként dolgozik, így sok hülye emberrel találkozik, akiken lehet nevetni.

Rengeteget beszélünk az emberi testről, egészségről is; ez mindkettőnket nagyon érdekel, én még ezen a területen is fogok dolgozni.

Együtt botránkozunk meg és szidjuk a cigányokat stb. Imádom, hogy mindenről tudunk beszélni, a múltkor egymás kakilási szokásairól csevegtünk 1 órán át. Ő az első ember az életemben, akivel szinte mindenben egyet értünk és kötetlen a beszélgetésünk; egymás mellett is maradunk örökre.

2014. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tartom butának, más közegben nőtt fel, más az érdeklődése, szívesen alkot mütyűröket, apróságokat, óriási szíve van és igazán gondos és figyelmes, és házias és fínomakat főz. Szerintem ezek különösen értékessé teszik. Csak nekem hiányzik hogy szellemi társam is legyen.


Persze olykor próbálok ilyenekről beszélgetni vele, minden film után, vagy színházi darab után elmesélem bennem mit váltott ki a darab, nekem miről szólt, milyen emlékeket idézett fel bennem, de neki ez így nem megy. Mint egy verselemzés, valakine könnyen megy, valaki vért izzad. Vele inkább az beszéljük végi hogy ismerősökkel mi van,nosztalgiáziunk, kutya macska hogy van, mi történt a másik emberrel, hogyan rendezzük be a lakást, ilyenek.


Nem azt mondom nem ismerem az értékrendjét, inkább, hogy korábban szimpatikus volt, vonzott ez a mütyűröket készítű, csínosan, színesen öltözködő, fínom bájos lányka. De valami változóban van.


Nem azt mondom, hogy nehéz vele beszélgetni, csak nem politikáról, történelemről, filozófiáról, amit köszönöm hogy megemlítetted, mert magam még talán el is szégyelltem volna magam hogy ilyet elvárjak egy lánytól, de ha te magad mondod hogy beszélgetsz ilyenekről, akkor talán mégsem szégyellni való.

2014. okt. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!