Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben bosszút állnátok a volt barátotokon?

Figyelt kérdés
Ma reggel részegen állított be hozzám és "megvert"- ez alatt értéstek rángatás rugdosódás és a végén én lettem a hibás. mindezt azért mert megtudta hogy egy osztálytársammal találkoztam aki jegyzeteket adott át, viszont fiú, és nem mondtam el neki. Nem tartottam fontos információnak. Korábban is volt már ilyen de én ostoba hittem abban hogy megváltozik (inni egyébként szinte soha nem szokott), túl naiv voltam sajnos. A veszekedés végére én lettem az "elmebeteg kva" mert sírtam nem bírtam tovább a sértéseit és a tetteit, stb sértéseket vágott a fejemhez.... azt mondja megérdemeltem hogy megvert mert kiprovokáltam. A kapcsolatot nem folytatom ez egyértelmű nem leszek ilyen buta még egyszer viszont nem szeretném annyiban hagyni hogy hozzámért. A feljelenttéssel nemtudom érek-e valamit mert csak pár lila folt látszik, de teljesen megalázva érzem magam...
2014. okt. 30. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Érsz e valamit? Konkrétan megbasszák ezért! Ha van néhány fiú barátod akkor véletlenül megkaphatják a címét, merre szokott menni és véletlenül ellehet kapni. Véletlenül
2014. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam, habár nekem a lelki nyomás rosszabbul esett. Volt idő, amikor bosszút terveztem, de nm tettem meg.
2014. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát korábban is megvert, de csak most volt ittas?
2014. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is a lelkinyomás esik rosszul nem ez a pár lila folt, de védekezni nem tudok sokkal erősebb nálam nem tudok mit kitalálni sem hogy érezze mekkora fájdalmat okozott ezzel... sose hittem volna hogy velem ilyesmi megtörténhet azt sem értem miért nem hagytam el korábban (tudom, hogy hülye vagyok!), talán túl fiatal vagyok (19 éves) vagy nem tudom:(


A feljelentésért azért félek mert hogy a végén én lehetek meghurcolva, ő nyilván tagadni fogja tanúk meg nincsenek csak korábbi esetre amiből feljelentés nem lett.

2014. okt. 30. 10:24
 5/10 csabika1971 ***** válasza:

A verésre bizonyíték a látlelet lenne amit azonnal a háziorvosoddal kellene felvetetned. Majd utána feljelenteni.

Bosszú. Kicsinyes és téged is csak az ő szintjére alacsonyít, ráadásul könnyen visszafelé is elsülhet.

2014. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel feljelentést, nem lesz súlya a dolognak. Azt hiszi hogy bárkivel megteheti. Veled is azért tette meg, mert az előző barátnője is túl gyáva volt ahhoz hogy feljelentse, és a következő barátnője már miattad fog kapni.
2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viszont én azt vettem észre, hogy az egyik legnagyobb fájdalmat azzal okozod neki, ha kitörlöd az életedből.
2014. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, bosszú? Attól jobb lesz bármi is? Hagyjad, ha foglalkozol vele, azzal az ő játékát játszod majd. Ellenben egy tesónak, vagy faternak szólnék, hogy töltsön veled némi időt, hátha megint rájön az 5 perc. Ha annyira bosszút akarsz, vegyél egy gázsprayt és a legközelebbi kirohanásánál fújd az egész dobozt a szemébe - jogos önvédelem, a bíróság az ilyen esetek többségében a nő javára dönt, ha olyan hülye, hogy elmesélni másoknak, hogy egy nő padlóra küldte, azzal csak saját magát alázza meg.
2014. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első lépés, menj el orvoshoz, kérj látleletet a sérüléseidről, az orvos már hivatalból megteszi a feljelentést, te meg ezek után hívd fel és közöld vele, hogy vége, és ha csak a közeledbe mer menni még távoltartási végzést is kérsz rá.

Szóval feljelentés és szakítás. Itt nincs más lehetőség. Ez egy elmebeteg. Ne légy áldozat.

2014. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, nincs tanú rá. Ezért kell orvoshoz menni, és látletet kérni, AZONNAL amíg van nyoma annak, hogy megvert. És akkor nem leszel meghurcolva.
2014. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!