Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy több hónapnyi szakítás után se találtam magamnak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok több hónapja szétt mentünk a barátommal csúnyán. egyszer elhagyott egy másikért nagyon csúnyán, több hónap után megkeresett és bocsánatott kért, szerettem megbocsájtottam neki. ahogy telt az idő mások mindig fontosabbak voltak neki(előző barátnő és a családja akiknek sosem mutatott be). nyers beszéde bántó volt számomra. többször vettem én neki ételt és ajándékot. én szinte alig kaptam valamit. betelt nálam a pohár és szakítottam vele erre én voltam minden rosz. hozzám vágta hogy keresett mást. minden rosznak elmondott. őkett még facebokon is felválalta engem nem.
2014. okt. 30. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
5honapja nincs kapcsolatom 16honapos kapcsolat után pedig nem vagyok egy ronda pasi.szvsz.szal fuck off life.
2014. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első szakításom után nekem is fél év kellett, mire rávettem magam, hogy ideje lenne megint kapcsolatba kerülni. Pedig egy srác, aki már régóta testszett mindig velem volt. 18L
2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!