Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor találkozni, amikor a férfi akar?

Figyelt kérdés
Egy hétig szabadságon voltam, párom tudta, de ennek ellenére egy hete nem találkoztunk. Van egy gyerekem, mivel szünidő van, nincs itthon, ezért jó lett volna kicsit többet kettesben lenni. Hétvégére tervezi hogy találkozunk...szerintem lemondom. Ti mit tennétek?
2014. okt. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%
hát az biztos hogy nekem is rosszul esne, ha tudná, hogy egyedül vagyok több időnk lenne egymásra és nem foglalkozna velem... de kevés az infó, hogy miért mondta le... vagy mindig csak akkor találkoztok amikor ő mondja? ha te csak spontán szólsz neki akkor nem ér rá soha? mert az elég furcsa..
2014. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Ideális párkapcsolat lehet a tiétek. Ha tele a zacsi, akkor ürít a partner, amúgy meg le vagy ...?
2014. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
76%
Ingyen üritésre vagy használva, érzés nélkül. Ideje felébredned:)
2014. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg rosszul esik, hogy itt ülök egyedül, végre kettesben is lehetnénk, és ő felém sem néz. Pedig a héten ő is alig dolgozott.

Hogy majd szombaton, de meg sem kérdezte, jó e nekem a hétvége? Igaz, magammal is kics@szek, de nem fogok találkozni vele. Ha neki nem volt fontos eddig, akkor ez van. Szerintem más pasi rögtön jönne, ha tudná hogy kettesben lehet a párjával. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.

2014. okt. 30. 22:17
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy te vagy az, akihez csak úgy, "eljár", amikor éppen kedve támad, vagy ideje van.

Nyíltan megkérdezném, hogy van-e perspektívája ennek a kapcsolatnak. Ha nincs, akkor kilépnék belőle.

Az is kérdés, hogy csak eljár hozzád, vagy elvisz ide-oda.

De ha nem is érdekli, hogy te szabad vagy, nincs lelkesedés, nincs tervezgetés, előre tervezett program, hogy "ha majd, amikor szabad vagy, kicsikém, ide meg oda megyünk", akkor nem te vagy az "élete értelme".

Van ilyen. Még időben lépnék a helyedben.

2014. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kamasz voltam, Édesanyámmal beszélgettünk a fiúkról, s egy alkalommal azt mondta: ha egy fiú azt mondja, hogy szeret, de nincs velem, akkor mással van. Ha nem velem beszéli meg a gondjait, örömét, az azért van, mert mással teszi azt. Ha nem velem csinál programot, amikor mindketten szabadok vagyunk, akkor mással van. Tehát nem én vagyok az igazi.
2014. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Rossz szembesülni, de talán igazatok van. Csak megerősítést várok, hogy igazam van-e vagy hisztis vagyok, és én várok el túl sokat.

Mert szerinte az vagyok..

2014. okt. 30. 22:21
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rég meg is csal.Ne érdekeljen az ilyen,nehéz lesz túllépni rajta(a szemeteken mindig nehéz túllépni),de túl fogsz lépni rajta!Ideje!
2014. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad és csak kihasznál!
2014. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem szoktatok beszélgetni? Nyilván nem a szünidő előtt egy nappal derült ki hogy a gyereked nem lesz otthon és te szabin leszel. Nem terveztétek el? Ha úgy érzed, ugráltat, akkor ideje kerek perec rákérdezni hogy mégis mik a tervei veled. Máskor is semmibe veszi a te időbeosztásod? Amit itt a kérdésbe leírtál, azt meg lehet neki mondani, ha megsértődik, úgy kell neki.

Néha nagyon meglep hogy párok, akár együtt- vagy külön lakók illetve házastársak mennyire nem beszélnek egymással meg semmit illetve nem ismerik a másikat. Nem kritizálni akartalak, csak egy meglátás.

2014. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!