Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Párommal 7éve vagyunk együtt.Ő 26F,én 22N.

A probléma a következő:Reggel elmegyünk dolgozni,én 4ig,ő 5ig dolgozik.Hazaérünk,én főzök,csinálom az itthoni dolgokat(ő nem csinál semmit,mert ő férfi),ő tévézik,telefont nyomkod,elvan.Ha végeztem bemegyek a nappaliba,tévézünk egy picit,megy fürdeni,aludni.Semmi beszélgetés,közös program,bármi.Szex havi 1x.

Próbálok beszélgetni,látszik rajta,hogy nem érdeklem,meg nem is figyel,mert sokszor nem is emlékszik,miről magyaráztam 10perce.Szerinte ez normális,nem tudok erről vele beszélni.

Miért viselkedik így?Nem szeret már,nem érdeklem?Más van a képbe?Mit kéne csinálnom,hogy változzanak a dolgok?!

Köszi minden választ,ha van hiba,bocsi,telóról írtam.


2014. okt. 30. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen bele vagytok szokva ebbe a kapcsolatba
2014. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobnám a faszra a srácot
2014. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll a háttérben valami probléma (közeli halál eset, betegség, túl sok stressz a munkahelyen stb.) ami okot adhatna erre a viselkedésre a párod részéről, akkor elég érdekes a helyzet...Viszont nagyon fiatal vagy még, ha huzamosabb ideig nem tudod ezt rendezni a pároddal, és csak szenvedsz, akkor talán nincs értelme az egésznek...
2014. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nehezen tudom elképzelni hogy elég neki havi 1x így képbe venném hogy van 3. is, de próbálj vele beszélni, kell nektek egy kis áltozatosság, vagy anyagolni kell a kapcsolatott
2014. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint egy rossz házasság....

Nem hiszem, h más lenne a dologban. Bár a havi 1 szex kevés ebben a korban.


Ha beszéd nem megy, próbáld kész tények elé állítani.

Szexi fehérnemű, vagy valami program. Ha vonakodik, az gáz...


Amúgy kisebb feladatokat bízz rá, teregetés, felseprés... mondván, neked is szükséged van pihenőre. De csak fokozatosan, ne zuttyansd rá... Olyan, mintha Te lennél az anyucija...


Túl fiatalok vagytok ehhez még

2014. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!