Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom megcsalt. Ket ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom megcsalt. Ket ev utan es en csak 3 napja jottem ra arra hogy ez 4-5 honapja tortent. En megtudnek neki bocsatani, de felek hogy mar nem fogok benne bizni. Mindenkinek jar meg egy esely szerintem, nem? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azert nem mondta el mert nem akar elvesziteni es nagyon megbanta. Mit kene csinaljak? Kerdezzem meg ha fontos neki a fiu vagy kit valaszt? Engem vagy a masikat? Segitsetek!
2014. okt. 30. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyszer megtörtént, másodszor is megfog. Valamiért nem voltál elég jó neki, ez később is simán lehet. Nem hiszek a második esélyben.
2014. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
egyáltalán nem jár mindenkinek még egy esély
2014. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy megcsalás után sosem lesz már igazi az a kapcsolat. 1. Nem fogsz bízni benne, 2. aki egyszer megcsal az többször is megfog.
2014. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ezzel az erővel akkor mindenki ezt tenné. így is sokan nyomnak félre, h tudják, azzal mindent elcsesznek. -.- nem jár esély neki. aki szeret, az nem csal meg.
2014. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Amennyiben el tudsz teljes mértékben vonatkoztatni a dologtól és folytatni mindent úgy ahogy eddig volt akkor folytasd.

Ha nem akkor az úgyis felőrli a kapcsolatot magától.

2014. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

- Fogj egy tányért és vágd földhöz.

- Kész.

- Eltört?

- Igen.

- Most kérj tőle bocsánatot!

- Bocsánat.

- Ugyan olyan lett mint volt?

- Nem.

- Most már érted?

2014. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy csalt meg ?(ird meg legyszi)

Félre dugott vagy smarolt valakivel ?

Esetleg ivott elotte ?..... Mert az nem mindegy !!!!

Ha szeret es nem jozanul cselekedett akk sztem bocsass meg neki de lassa h nem adid konnyen magad ha pedig jozanul csinalta kk gondolkozz el de nagyon h erdemes e

2014. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A csavo be volt baszva, elment a baratnomhoz es ranyomult, eloszor a baratnom nem hagyta magat de aztan a fiu eroltette es csak eroltette a dolgokat es ramaszott a baratnomre. Nem birok nelkule elni, nagyon szeretem...
2014. okt. 30. 23:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg beszelek a baratnommel, letisztazok vele par dolgot... Mit kene? Nem tenne meg meg1x mert akkor az elso alkalom utan is megtette volna ami 4-5 honapja volt. Menjek en is csaljam meg es kwittek vagyunk? En nem vagyok olyan...
2014. okt. 30. 23:50
 10/13 anonim válasza:
0%
4-5 honapja tortent?
2014. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!