Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráttal csókolózni? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráttal csókolózni? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a fiú barátom pedig 21. Már 3 éve ismerjük egymást, egy egész jó barátság alakult ki. Múlt héten 3 órán át csókolóztunk. Nekem tetszik alapvetően...de nem tudom, hogy jó lenne e. Nem tudom tetszem e Neki, gondolom nyílván. Ugyanolyan a kapcsolatunk, mint azelőtt... Ilyenkor szokott lenni ebből valami, vagy csak barátság marad?

Tapasztalatok?


2014. okt. 31. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Barátság extrákkal.
2014. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármi kisülhet, de ha rövid időn belül nem gondolja ő is azt, hogy jártok, akkor semmi jó nem lesz belőle (barátság extrákkal lehet, de az nem ugyanaz, mintha járnátok!).
2014. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
nem, nem tetszel neki, ha 3 órán át smárolt veled. anyám borogass...rajtatok múlik, senki máson h lesz e valami
2014. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
barátság extrákkalt nem akarok
2014. okt. 31. 00:25
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én leragadtam a 3 óránál...végigsmároltátok az egész vágatlan gyűrűk urát?
2014. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
... 3 orat vegigsmaroltok, es nem lett folytatasa ott es akkor...? hat tud valamit a srac.
2014. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D
2014. okt. 31. 02:30
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

iiizé, én a helyedben nem húznék éles határt a <barátság> meg a <szerelem> közé, pont amiatt, amit írsz. legalábbis én nem hiszem, hogy ez a két kategória feltétlenül különálló. nem gondolom, hogy a kapcsolatotoknak hirtelen foszforeszkálni kellene vagy totál más irányt kellene vennie. ha bírjátok egymást, ha megvannak az érzelmeitek és ilyenek, akkor menjetek tovább, amerre mindkettőtöknek kellemes. ennyi. jó utat!

én pl. tipikusan az ilyen kapcsolatot preferálom, amiben benne vagy és utálom címkézni. ha valaki a párom, akkor az egyben egy nagyon közeli barátom, bizalmasom is. összemosódnak a normák, a határok. ez van. jó így? jó így.

egyébként sokfélefajta vonzalom létezik. van romantikus, szexuális stb. és sokféle módon lehet ezeket kifejezni és megélni.

az intimitás sem kötelező körökből áll és korántsem olyan sablonos, mint ahogy gyakran felvázoljuk. tudom, hogy sokak szerint hülyén hangzik meg belekötnek, de pl. nekem van olyan közeli ismeretségem, ahol az illetővel kézenfogva sétálunk néha, meg csókolóztunk már. felcímkéztük ezt? nem. jólesett? aha. szóval csináltuk? ja. ennyi. meghitt volt és közeli, egyébként az ölelés meg a csók benne a legintimebb, konkrét szexuális vonzalmat nem igazán tartalmaz. egymás testének tisztelete és szeretet, az megvan, és így kerek egész a dolog.

nincs A-ból B-be, meg B-ből C-be, szerintem itt nincsenek kijelölt irányok, és nem érdemes nagyon megmondani, mi legyen. természetesen beszélgetni kell róla, az érzéseket meg kell osztani egymással, hogy tisztán lássuk, mi van. de "kötelező haladási irány" az nincs. :D nem egyetemes, ugyanis.

2014. okt. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat találkozz vele párszor, hátha összejösztök. Ha nem, akkor maradtok barátok. Lehet a végén még jól el is lesztek együtt pár évig:-)
2014. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!