Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hany nap utan tettetek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hany nap utan tettetek ki kepet a parotokrol?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok a baratnömmel együtt akiert egyszerüen megörülök, nagyon bele estem es szeretnek egy, ket kepet kirakni rola az iroasztalomra es az agyam melle, de szerintem tul korai.

Szerintetek ?

Ö 18L en 19F


2014. nov. 1. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
miért mások határozzák meg hogy te mit rakhatsz ki az íróasztalodra? :S
2014. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretnéd kirakni vagy nem ? Ha igen akkor teddki, ha nem akkor ne a f*--sznak kell ilyeneken rágodni, meg agyalni. csináld azt b---meg amihez kedved van
2014. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!!!!

Imadom, szeretem ezt a lanyt es mindenhol az ö kepet szeretnem latni, ezert ki fogom rakni!!! :)


Igazatok van, nem erdekel, hogy ki mit mond

2014. nov. 1. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Uhha..:DDD micsoda gondok!:)már rég kitehetted volna.
2014. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor is kivancsi vagyok a valaszra :)
2014. nov. 1. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem még korai lenne;na most nem teszed ki?)
2014. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kiteszem ;) :D ha korai, ha nem
2014. nov. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!