Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm brutálisan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm brutálisan sokat költ kozmetikumokra. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje élünk közös háztartásban és hó végére sosincs pénze. Pedig nem keres rosszul, nincsenek káros szenvedélyei. Viszont havi szinten úgy 40-50 ezret költ minden-féle szír-szarokra. A minap kezembe akadt valami testápoló féle cucc, kicsi-jellegtelen, semmi extra, de mikor megláttam a tubus alján az árát, majdnem lefordultam a wc-ről és a fürdőszobánk szartig van mindenféle kozmetikai szerekkel. Csak viszonyításképp: nekem van úgy negyed polcom, amin elfér tökéletesen mindenem, neki meg három teljes polca van dugig pakolva. Úgy isten igazából nem is zavarna, mert a rezsit, a kaját és a benzint is közösbe fizetjük, de hó végén már szinte semmi pénze és nem is tartalékol, nem spórol én meg egyedül kevésnek érzem magam ehhez.

Minden nő megőrül ezekért, vagy csak az én Kincsem viszi ezt túlzásba?



2014. nov. 1. 17:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Igen, sok nőnél van így, én is vennék annyit, ha megtehetném. Nem beteges, nyugi.
2014. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
nálunk detto + fodrász és műkörmös, kozmetikus , de nekem tetszik, szóval nem érdekel :)
2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Cuki vagy:)


Szeretünk tetszeni Nektek,ez van :)

2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
szerintem normális és az még nem is olyan sok én havi szinten 80 90-et költök ezekre :)
2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
mindannyian megőrülünk ezekért :DD bár azért az összeg durva, de ha nincsenek emiatt anyagi gondjaitok, szerintem hagyd rá :) vagy kérd meg hogy az olcsóbbakat válassza például
2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Inkább költené nyugdíj takarékra :D Csak mert pár 10 év és abszolút nem lesz állami nyugdíj...
2014. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
mennyi volt az a krém? csak h tudjam mennyit gondolsz olyan szörnyen soknak :D
2014. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Dehogynincs káros szenvedélye: ez.
2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

"Szeretünk tetszeni Nektek,ez van :)"


Hát ha csak havi 40-50 ezer elköltésével tudtok egy pasinak tetszeni, akkor ott már gondok vannak.

Én kimondottan nem szeretem a kikent nőket, akik csak úgy tudnak vonzóak lenni, hogy mindenféle krémet, sminket magukra kennek. Számomra a természetesség vonzóbb.

Persze, azért legyen ápolt, nem is azt mondom, hogy ne vegyen 1-2 dolgot, de túlzásokba sem kell esni.

2014. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Már próbáltam párszor, óvatosan felhozni ezt a témát, de úgy vettem észre, hogy nagyon érzékenyen erre, mert mindig egy hatalmas veszekedés kerekedett belőle. Már úgy bele is törődtem ebbe, pusztán az érdekel, hogy minden nő ilyen? és ez hova vezet? mert én nem akarok egy beton-panel lakásban megrohadni, de ilyen hozzáállással sosem lesz megfelelő, szép otthonunk.
2014. nov. 1. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!