Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha egy nektek tetsző ilyeneket mondana?

Figyelt kérdés
Vegyél el feleségül.Gondoskodni fogok rólad,és főzök rád.Tudok szép textileket varrni otthonra,és ruhákat készíteni az egész családnak.Tudom,hogy te is szeretnél gyerekeket. Minden nap szorosan megölelgetlek majd,és megcsókolgatlak.Tudom,hogy nagyon jókat fogunk beszélgetni.Mehetünk majd együtt sétálni, túrázni,tornázni. Szép pár leszünk együtt. StbStb
2014. nov. 1. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
tetszene
2014. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfiak, mit szólnátok ha egy nektek tetsző nő ilyeneket mondana?
2014. nov. 1. 17:52
 3/9 RRR ***** válasza:

sok(k)

lenne


inkább ígérj mindennapi szexet:DDD

2014. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy most szabadult az elmegyógyból. Ha nem ismerjük egymást, csak látásból, és ilyennel odajönne egy csaj hozzám, hát elég furán néznék. Persze a mondanivaló szép és jó, de nem tudnám komolyan venni.
2014. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem látásból kellene ismerni,hanem évek óta.Az ölelgetésből és csókolgatásból azt hittem kiderül,hogy az már szinte szex.
2014. nov. 1. 17:56
 6/9 anonim válasza:
elmenekülnék a kapcsolatból ha van de a lány elől tuti :D
2014. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem tetszene! Menten meg is kérném a kezét! :)


23/F

2014. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne ő mondja meg, hogy mikor vegyem el, majd én megkérem a kezét, ha akarom a BDSRSTNT!
2014. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az együtt tornázás, sportolás tetszene! :D
2014. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!