Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a parotok ilyen draga ajandekot venne nektek?

Figyelt kérdés
Kaptam tole egy eleg draga ekszert, es egy autot atkotve masnival. Nemsokara osszekoltozunk de igy eleg kellemetlenul erzem magam. Persze azert orulok neki de az autot nem akartam igy elfogadni hogy nem elunk egyutt. A parom meg letort ettol mert azt mondja hogy orommel vette. Mondtam neki hogy majd ha osszekoltozunk elfogadom.Ti elfogadtatok volna a helyemben?
2014. nov. 1. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány...
2014. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy engem nem akar senki meglepni egy autóval:)

Igen, elfogadnám!

2014. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem.Később sem. Sem az ékszert, sem a kocsit.
2014. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan megsértődnék, hogy a színét meg a típusát nem én választhattam ki.
2014. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már megvette, használnám, mégse álljon a garázsban. De ha csak tervezgeti, megmondanám, hogy ne tegyen ilyet. Addig várnék, amíg összeköltözünk, kicsit összecsiszolódunk. Ha már közös kasza van, és szükségem lenne az autóra, ő pedig még mindig szeretné, ha vennénk nekem egyet (felteszem neki van több pénze) akkor együtt kiválaszthatnánk, de akkor is szigorúan az ő nevére, hiszen az ő pénzéből van. Engem mondjuk sértene is, ha ilyen nagy kaliberű dolgot nem beszélne meg velem, és nem vehetnék részt a kiválasztásban.
2014. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat ha a parom, akkor tisztaban van a vagyaimmal es az ertekrendemmel, igy eleve fel sem merulne, hogy olyat venne, ami barmilyen modon is tulzas
2014. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig míg nem te kérded addig ne érezd kellemetlenül magad!Én is ilyen vagyok mind te de sokan mondták ezt így nem éreznék úgy.Ha én kértem volna úgy más és megérthető!
2014. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én simán elfogadtam volna!:)
2014. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehúznám még a cipőt is róla.
2014. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elfogadtam volna hát :D


Sőt, tepernék mégtöbbre, úgy látszik van neki :D

2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!