Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Élnétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Élnétek úgy (komoly) kapcsolatban egy férfival, ha tudjatok róla hogy sosem akar megnősülni?

Figyelt kérdés
Kiskori, tehát lelki okai vannak, és nem szívesen nősülne meg. Egy ilyen férfi tabu? Később lehet hogy magáénak akarja álmai nőjét, és feleségül veszi?
2014. nov. 1. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szeretne és tisztelne,akkor belevágnék vele.Számomra nem annyira fontos a papír.
2014. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem engem képzel el álmai nőjeként, akkor nem. Engem egyébként majdnem belefojtottak gyerekként a vízbe, most akkor hivatkozhatok erre, ha nem akarok fürdeni?
2014. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Nem ez volt a kérdés.

2014. nov. 1. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem minden exem el akart venni,aki azt szajkózta hogy sose nősülne,az is...
2014. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem én szeretnék majd férjet meg családot aki így gondolkozik tabu.
2014. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem tervezem, hogy valaha is férjhez menjek.

L

2014. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gyereket azért akar, akkor nem probléma :)
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, házasság nélkül is lehetünk boldogok, gyereket meg úgysem akarok.

23/n

2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!