Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből újra kapcsolat? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből újra kapcsolat? 3 évig éltem együtt a volt párommal. Szétmentünk, mert elhidegültünk egymástól. Majd 8 hónapig nem is beszéltünk. Nem rég rám írt, hogy jönne a cuccaiért.

Figyelt kérdés
Át jött beszélgettünk,megbeszéltük,hogy ha valamiben tud segíteni szóljak neki.Nem gondoltam volna de már 2-szer átjött.Igaz csak pár órára,de elvitt oda ahová kértem,megjavította a zárat.Igaz valamiért nehézkesen ment a beszélgetés.Én már az első újra találkozásnál átöleltem és ő is és meg puszilt.Csók nem volt meg semmi,csak megöleltük egymást.Lehet hogy újrakezdhetnénk.Vagy ő sem tudja mit akar?Nem akarok nyomulni,szeretném,ha magától szeretné újra kezdeni.Ő tudja,hogy szeretem,de vajon ő mit gondolhat?Lehet,hogy csak ön ámítás amit csinálok?Kérlek adjatok tanácsot.
2014. nov. 1. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
B+,hát miért nem kérdezted meg????
2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azért nem kérdeztem meg,mert nem akartam egyből nyomulni.Nem akarom a ragaszkodásommal megfojtani.
2014. nov. 1. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj,ne kérdezd meg.Alakulnak majd a dolgok.Ha találkoztok még és beszélgettek sok minden kiderülhet.Lehet hogy szeretne békülni,de az is lehet,hogy már csak barátságot szeretne.Én anno nagyon rányomultam az exemre amikor szakítás után 1 évvel felhívott,türelmetlen voltam,soha többé nem jelentkezett.Nem tudom,hogy ti milyen körülmények között szakítottatok,hogy lenne-e esély a békülésre,ezt te tudod.
2014. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!