Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, hogy nem tudok örülni mások boldogságának? Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és úgy érzem összedőlt a világom, hogy semmi nem jön össze mostanában. A 2 legjobb barátomnak csaja/pasija lett és már nem vagyunk annyit együtt. Nagyon szarul esik, hogy el vagyok hanyagolva és nincs kedvem már velük lógni abban a kevés időben sem, amíg ráérnek, mert nincs kedvem hallgatni a történeteiket, hogy milyen boldogok stb... Tudom hogy önzően hangzik, de higyjétek el, nekem is volt nagy szerelem az életemben, mégse voltam ilyen megrögzött.. Tudom, hogy ők örülnének ha én lennék ilyen boldog, de azt hiszem ez nem jófajta boldogság ilyen áron. Én soha nem hanyagoltam el a barátaimat egy szerelemért se. Valószínű, ha lenne most párom én se lennék ilyen zabos, mert lefoglalna valaki engem is, de dühít, hogy csak akkor vagyok jó nekik, amikor szinglik éppen.. :/ Igazam van, vagy próbáljak meg örülni?
2014. nov. 1. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy az egyben ugyanezt érzem. Én se tudok örülni más boldogságának.

18F

2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rossz érzés. Ezért nem szoktam én se a kapcsolatunkról mesélni.
2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, ki nem állhatom ha valaki a szerelme miatt hanyagol el.. pedig már sokszor megtörtént.. Azért mert szerelmes vagy nem szabad elhanyagolni a "barátaid" !!!
2014. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem se nagyon sikerül. De azért megpróbálok örülni ha a cimbik/barátok boldogok. legalább akkor vigyorognak a képembe az elégedettségtől.
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Marko polo ***** válasza:

Ismerem a szituációt...

Ilyen alapon véve nem lehetnek veled mindig, de elhanyagolniuk se kéne...

Szerintem ők nem is igazi barátaid , ahogy ezt így olvasom...

De ezt te ítéld meg, ne holmi Marko Polo....

2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazad is van, meg próbálj is örülni. :) Nem kéne otthagyniuk téged ha van valakijük, szóval ebből a szempontból meg is értem hogy nem örülsz, beszélj velük hogy szeretnél kicsit többet lenni velük, vagy hogy kicsit elhanyagoltak mostanában és ez rosszul esik. Én is elhanyagoltam a barátaimat egy darabig, de szerencsére eszembe jutott hogy ezt nem kéne hisz ők azok akik mindig velem vannak.

18/f

2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az igaz barát a kapcsolat mellett sem hanyagol el. Bezzeg, ha szakítanak, rossz lesz, majd elkezd keresni...igazad van, ad tudtukra, hogy rossz ez neked.
2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző. Jogosan érzed ezt,és az is biztos, hogy ezzel nem vagy egyedül. Beszélj velük!

(Az ilyen nem igazi barát.)

2014. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van 20 éve egy haverom,ugyanígy viselkedik.Ha van nője,akkor azt is elfelejti hogy a világon vagyok, ha szingli akkor mindig keres és bocsánatot kér,hogy elhanyagolt.Már megszoktam.
2014. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy mind2 barátom kapcsolata annyira szárnyal, hogy már azt tervezik, hogy 2 éven belül házasodnak.. Na most én ezzel hogy versenyezhetnék? Tudom, hogy korai ezt elhinni nekik, meg minden.. de ismerem őket..
2014. nov. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!