Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Miről ismerszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Miről ismerszik meg egy igazi, barátnő típusú lány? (Mindkét nem véleménye érdekel)

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és úgy gondolom most már itt lenne az ideje találni egy normális lányt,mert eddig nem nagyon voltak normális kapcsolataim,meg úgy isten igazából kapcsolatom sem volt túl sok az utóbbi időben,mert sosem volt időm a magánéletemmel foglalkozni anyagi okokból,sajnos gyerekkorom óta dolgoznom kell suli mellett.

Szóval én eddig egy csajt tudtam elképzelni,mert okos volt és suliban is nagyon jól teljesített,igényesen öltözködött és nem pakolta ki semmijét,nem igazán járt el diszkóba csak haverokkal meginni 1-2 sört,de kiderült róla,hogy ritka nagy ribi és jól tettem,hogy nem próbálkoztam nála,mert mindenkivel kavart össze-vissza és önmagához képest igencsak magasra rakta a lécet....Mondanom sem kell,hogy eléggé nagy csalódás volt,hogy ennyire félreismertem és jó volna tudni,hogy miről ismerszik meg egy normális,valóban barátnő típusú lány!!



2014. nov. 1. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt előre nem látod...idővel derül ki
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a te korosztályodban ez lehetetlen!
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyon álszentek tudnak lenni. :(

Jobb lenne, ha olyan lánynál próbálkoznál, akinek a valakijét ismered, és ő meg tudja mondani, hogy barátnő típusú-e vagy sem.

2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük a kérdés kiegészítését! Bár a kérdéshez érdemben nem sokat tett hozzá, de köszönjük, hogy megosztottad velünk a fájdalmadat, megyek és keresek valamit, amivel felvághatom az ereimet...
2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Húha:) Egy normálos, valóban barátnő típusú lány... ehhez szerintem nincs konkrét recept, vagy trükk, egyszerűen légy nyitott, ismerkedj, és így hidd el hogy idővel rá fogsz jönni, hogy számodra ki lenne az ideális partner. :)

Eléggé zavarosan fogalmaztam így visszaolvasva, de remélem érted mit akarok:)

18/L

2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es....Vágd is fel te szerencsétlen :D Ha te ezt sajnáltatásnak vélted felfedezni,akkor jó hülye vagy!!!

Azt csak azért írtam le,hogy ne egyből mindenki arra gyanakodjon,hogy ronda,igénytelen pali vagyok,hanem hogy a válaszadók képben legyenek picit,és ne egyből az a válasz jöjjön,hogy "Ronda vagy és azért nincs nőd egy ideje" :D

Legközelebb,ha teszek fel kérdést itt,akkor kiegészítésként minden konkrétumot oda fogok írni,hogy a hozzád hasonló Netszamurájok is megértsék a mondanivalómat!!

2014. nov. 1. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek :D Nem túl vidám hírek,de igaz is...próbálkozni kell!!


5-ös!! Egyáltalán nem véltem zavarosnak!! Értettem amit akartál!!

2014. nov. 1. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm, jó kérdés...

Rám mindig azt hiszik, hogy pasifaló vagyok(pont olyanok, akik nap mint nap látnak és sosem fiúval) gondolom azért, mert a vörös hajam ezt sugallja(?) másik meg hogy a nagy melleim bármilyen ruhában nagyok, senki kedvéèrt nem fogom lefáslizni. Akik megismertek mindig azt mondták hogy milyen rendes vagyok és helyén a szívem.

Tanulság: nem minden az, aminek látszik.

18/L

2014. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Remélem nem értettél félre,nem vagyok előítéletes!!!! Az,hogy ki mit takar el az mindenkinek a saját dolga,csak én legbelül azt gondoltam,hogy egy olyan lány aki alapvetően ennyire visszahúzódó,annak helyén van az esze..de aztán kiderült,hogy mégsem!!


A következő soraim nem minősülnek nyomulásnak,udvarlásnak,előre leszögezem,csak személyes véleményemet mondom el!!! :)


A vörös hajú csajok a "legjobbak" és legvonzóbbak,legalább is nekem. Az én észrevételezésem szerint,ez a hajszín áll a legtöbb nőnek rosszul (ismeretségi körömben értem ezt),de akinek jól áll az tarol :)

2014. nov. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!