Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Belezúgtam a legjobb fiúbarátomba.

Figyelt kérdés
Mindig elég sokat foglalkozik velem,megdícsér,stb...de szinte mindenkivel ezt csinálja,szóval nem veszem fel,olyan szinten....a baj az,hogy ha próbálok kicsit intimebb módon közeledni hozzá..mármint nem szexuálisan csak közelebb ülök hozzá,stb....ő ezt nem fogadja úgy,ahogyszeretném,és ellök magától..nem durván csak finoman arréb ül,vagy ilyesmi....viszont én rettenetesen vágyom a közelségére...mit csináljak?
2014. nov. 2. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A barát akkor is barát marad ha beteszi...
2014. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi...xdd Ki vagyok segítve :D
2014. nov. 2. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha arrébb ül, az burkolt célzás arra, hogy nem viszonozza az érzéseidet. Sajnálom.
2014. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom...csak valahogy el kéne felejtenem....és nem tudom,hogyan... :/
2014. nov. 2. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele kell nyugodnod. Vagy találni mást helyette. A legnagyobb baj, hogy sokan csak akkor tudnak belenyugodni, amikor már talált mást, viszont csak akkor tudnak mást találni, amikor már belenyugodtak. Ördögi kör ez. Nézd meg, hogy neked melyik lenne egyszerűbb, és próbáld abból az irányból megközelíteni a felejtés dolgot. :)
2014. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!