Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon dühös rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon dühös rám mert szerinte cserben hagytam. (? )

Figyelt kérdés
A barátnőm lebetegedett a múlt héten. Nem írt nekem hogy mivan csak este ,én meg nem vettem észre. Nem tudtam őt elérni. Aztán késő este sikerült , elég goromba voltam vele hogy mért nem szólt mert aggódtam hogy mivan vele és amúgy is ideges voltam a munka miatt. Így hát nem az szerepelt az első kérdéseim között hogy hogy van meg hogy mivan vele. Másnap nagyon dühös volt és azt mondta csalódott bennem. Hiába mondom neki hogy már eleve ideges voltam. Szerintetek igaza van ?

2014. nov. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem lehettél volna kedvesebb és érdeklődhethettél volna,mivel ő a barátnőd

ebből sztem nem nagyon lessz nagyobb galiba köztetek habár ez attól is függhet mennyi idosek vagytok,hány éve jártok!?

de késöbb ha összevesztek még lhet hogy hivatkozhat erre is meg hogy nem törődsz vele

2014. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éve , 20 és 23 . De amikor máskor volt ilyen akkor mindig megkérdeztem hogy hogyan van és mégátismentem hozzá segíteni neki. Most nagyon stresszes munkám van és az agyam nehezen kapcsol ki. Az a baj hogy iszonyatosan megharagudott....
2014. nov. 2. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogosan haragudott meg. EL kell különíteni a munkát és a magánéletet. Én sem viszem haza a barátomhoz a munkahelyi stresszt. Meg kell tanulni kezelni ezt is. 23/N
2014. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!