Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el az alakom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el az alakom?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátommal, 164-5 centi voltam, és 52 kiló. Volt egy kis hasam, de vékony voltam emellett.

Olyan 1 év után a barátom tett egy olyan megjegyzést, hogy van egy kis hasam, de ő szereti, ha van mit fogni. Teljesen megundorodtam magamtól, hiszen én addig vékonynak hittem magamat. Szerencsére akkor pont egy stresszes időszakom volt(pánikbetegség), így minden koplalás NÉLKÜL lejött rólam öt kiló.

A barátom ekkor kijelentette, hogy sose voltam még ilyen vékony. Mindenki kezdett aggódni, a barátnőim, családom, még a tanáraim is majdnem minden nap elmondták, hogy milyen vékony vagyok.

Akármennyit ehettem, nem jött vissza, és láttam a barátomon is, hogy sokkal jobban tetszem neki így.

Aztán most a nyáron visszajött 3 kiló, illetve rendszeresen edzem, amelynek következtében eléggé megizmosodtam(mert a fogyástól kb. minden izmom eltűnt, csont és bőr voltam).

Nem tudom mitől hízok, mert ugyanannyit eszek, mind eddig(és ez a három kiló egy hét alatt jött fel).

Amióta izmosodtam, és híztam, csúnyának látom magamat.

Most pénteken a barátom előtt öltöztem, felvettem a feszülős farmeromat, és tett egy megjegyzést(pontosan visszaidézni nem tudom), aminek az volt a lényege, hogy milyen kis vastagok a combjaim. Aztán közölte, hogy még régen is viccelt, meg ezt is viccnek szánta, de azóta megint rosszul vagyok magamtól. Nem tudom mit csináljak. le akarok fogyni, de nem bírom abba hagyni az evést, és azt vettem észre, hogy a napokban már a barátom se kíván annyira.

Nem tudom elfogadni magamat, úgy érzem sose leszek elég jó.

Lányok, ti ezt hogy oldottátok meg a kapcsolatotokban?

(Hozzá teszem, a barátomnak van egy kis hasa, sőt, rengeteget eszik, tehát még csak nem is "jogosak" a megjegyzései.) 19/L.


2014. nov. 2. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-_- picim jol nezel ki :)
2014. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne gyötörd magad, biztos jól nézel ki, ha eddig vékonynak találtak, és feljön 3 kiló, az közel sem a világvége :)
2014. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túlproblémázod az egészet. Nem 100kg vagy.
2014. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, én felpofoználak. Mit kell ennyit lovagolni rajta? Ha úgy érzed, hogy kövér vagy, fogyj le. Ha a barátod azt mondja h viccelt, akkor viccelt. Mit kell ezt túlkomplikálni?
2014. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DanteSparda ***** válasza:
100%
egy kis sport senkinek sem árt menj el kondizni sexy izmos leszel és aztán dobod a pasidat mert felszedsz egy jóképű sportos fickót ő meg picsoghat hogy miért piszkált az alakoddal
2014. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a sztorim: mikor megismerkedtem a barátommal, nagyon vékony voltam, sokan mondták is, szüleim nagyon kiakadtak. Akkor nem volt velem minden rendben, sokan bántottak az alakom miatt mert sportoló voltam. abba kellett hagynom az érettségi miatt. az izmaim eltüntek és iszonyat vékony lettem. mikor már együtt voltunk a barátommal, minden helyrejött, fel is jött rám 4-5kilo. sajnos így már nem voltam csont és bör. a barátommal is elhidegültünk, sokszor megjegyezte hogy a volt csajai vékonyabbak voltak. nekem elegem lett, edzettem, és 8kilot fogytam. a barátom így is piszkált, és már volt elég magabiztosságom ahhoz, hogy dobjam. azota is kapar utánam, de én már tovább léptem :)
2014. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

először is ne siránkozz és ne rinyálj!


ha valami bajod van az alakoddal, ne picsogj hanem járj futópadozni, úszni, aerobicozni stb.

2014. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem jöttem össze olyan fiúval, akinek bármi kifogása volt a külsőmmel kapcsolatban. Az is felháborító, hogy disznó létére ilyesmivel traktál. Tudod, olyan tipikus élcelődés, amin a sitcomok nézése közben nagyokat derül az ember, de a valóságban senki sem fogadja szívesen.


Biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincs az alakoddal, csak nagyon határozatlan vagy, és túl sokat foglalkozol mások - ez esetben a barátod* - véleményével. Ha nem koplalsz és nem is zabálsz, hanem követed a tested jelzéseit, akkor nem fog ingadozni ilyen szinten a súlyod, és te is elégedettebb leszel magaddal. Fontos a rendszer, a rendszeresség az étkezésben is.


Azért azt is hozzá kell tenni, hogy mivel nőből vagy, ezért a ciklusod hatására havonta 1-3kg plusz feljöhet akkor is, ha egészségesen eszel. Ez a PMS alatti kívánósság és a vizesedés miatt van, teljesen természetes. A ciklusod végére el is múlik. Emiatt aztán felesleges aggódnod.


*A férfiaknak, hiába mondják, hogy van ideáljuk, valójában minden extremitástól mentes nőszemélyt képesek lennének megdugni, és meg is néznek mindenféle alkatú, alakú, hajszínű, mellméretű nőt. Vagyis ne törd magad azért, hogy "még jobban" megfelelj neki.

2014. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vágj vissza, hogy neki meg akkora lesz a hasa, hogy nem fogja látni a farkát állva sem.
2014. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem is barátom egy megjegyzése miatt volt bajom a külsőmmel, de olyannal, amin én nem tudok változtatni, szóval képzelheted nekem milyen..:D persze nekem is mondta, hogy csak vicc, és ő így is elégedett velem. előtte nekem semmi bajom nem volt vele, azóta viszont már rosszul érzem magam emiatt eléggé.


de tudod mit gondolj? szard le. próbáld meg elfogadni magad (ne érdekeljen,hogy a barátodnak mi tetszik,vagy mit tart KICSI hibának benned). könyörgöm, kb nem létezik tökéletes test (lehet,hogy valakinek egy adott test tökéletes, míg másnak nem). a barátod mindent megtesz, hogy a tökéleteshez/elég jóhoz közelítsen a teste? lehet, nem tudom, enyém pl nem, míg én igyekszem. akkor miről beszélünk? sok fiú elvárja, hogy a nője bombatestű legyen, míg ők maguk tesznek a saját kinézetükre, nem sportolnak, zabálnak, akármi. emellett meg jó részük csekkolgatja a barátnőjénél jobb csajokat, és MINDIG lesz nálad jobbtestű, akármennyire igyekszel. én ezek miatt úgy vagyok vele, hogy próbálok nem foglalkozni ezzel. persze, én törekszem továbbra is, jobban akarom érezni magam a bőrömben, de elég gyenge dolog, ha a barátod kedvére akarsz tenni ezzel. aki normális, annak tökéletes leszel, ahogy vagy. akinek meg nem vagy elég jó sosem, az meg hát... menjen, próbáljon meg felszedni jobbtestű csajokat ;) te meg szedj fel egy izmos,jóképű, normális srácot. ennyi az egész:D

2014. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!