Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha szakít veletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szakít veletek a barátnőtök, akkor keresitek még? És ha szeretitek és nem akarjátok, hogy vége legyen meddig próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 12:34
 1/7 DanteSparda ***** válasza:
ha szakít velem a csajom akkor annak már vége van egy csaj sem ér annyit hogy szakítás után még picsogjak utána ha egyszer nem ment akkor minek erőltetni ha dobott biztos volt rá oka akkor már nincs értelme bármit is tenni tovább kell lépni
2014. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig probálkozz ameddig este melette nem kelsz fel az ágyban ;)
2014. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Linkelj a csajnak más leányzókról képeket és kérdezd meg tőle, hogy ha ő fiú lenne, akkor a helyedben melyikkel jönne inkább össze...
2014. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért keresném? Ha szakítani akar akkor megkérdezném tőle, hogy miért. Ha lehet akkor megpróbálnék változtatni rajta, ha nem lehet akkor ez van. Amúgy biztos még jódarabig gyötrödnék miatta... de szerintem ez normális
2014. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az exem fél év után megkeresett. Nem sok hiányzott, hogy nekiessek és az orrát eltörjem.
2014. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem barátom azt mondta, hogy ő soha nem szakítana velem, és azt is mondta hogy ha én szakítok vele, akkor megkeres és addig próbálkozik, ameddig vissza nem kap!:)
2014. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.

Hú de kemény vagy. Még mi itt válaszolók is beszartunk. 😁



6.

Azért én a helyedben jól lebuknék mikor mással szexelek. Kíváncsi lennék akkor se szakítana e. XD

2023. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!