Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belátom hogy hibáztam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belátom hogy hibáztam. Mit kéne tennem, hogy visszafogadjon az exbarátom?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg és semmi ilyesmi, egyszerűen csak nem tiszteltem eléggé, nem becsültem meg. Most már belátom, hogy jogosan érezhette úgy, hogy le sem sz*rtam néha. Nem tettem semmi rosszat, csak nem foglalkoztam vele eleget. Nem értékeltem őt és azt amit értem tett. :( 1 hónapja szakított velem...nem mondta ki h ez miatt, de átgondoltam és elég egyértelmű. Egyébként csak 1 hónapig voltunk együtt, úgyhogy talán szerelmes nem lett belém, de éreztem hogy nagyon oda van értem. Szakítás óta nem beszéltünk egészen mostanáig, ugyanis rá írtam facebookon. Kedves volt velem, de hamar lerázott, azt mondta hogy majd beszélünk de most nem alkalmas. Ez volt pár napja és azóta sem írt. Hogy szerezzem vissza? Nem vagyok az a fajta lány, aki küzd egy pasiért, de itt egyértelműen az én hibám h vége lett a kapcsolatnak és hiányzik nekem, vissza akarom kapni. Csak hogyan?

21/L


2014. nov. 2. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén ismerd be, hogy hibáztál, ennél többet úgysem tehetsz.
2014. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 luki97 válasza:
Annak, hogy nem foglalkoztál vele elhanyagoltad annak valami oka van.Gondold végig magadban, hogy ez a "hiányérzet" nem csupán csak az hogy sajnálod? és azért akarod visszakapni? vagy hogy megbántad és azért is akarod? vagy hogy csupán csak a jelenléte hiányzik? Szerintem nincs értelme sajnálatból visszaszerezni ennek így kellett történnie. Nem hiszem hogy vissza kéne fordítanod ezt az egészet.
2014. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láthatóan nem jelentett neked semmit, akkor miért akarod visszakapni, hiúságból ??
2014. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit már sehogy.
2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hívd ki egy üdítőre vagy egy sörre és beszéljétek meg személyesen, úgy hitelesebb. Mond el neki hogy megbántad azt hogy nem foglalkoztál vele eléggé (persze csak ha így érzed) és kérj tőle bocsánatot és próbáld rávezetni arra hogy újra szeretnéd kezdeni :)
2014. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!