Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok az "elmebeteg" és a nem normális? Teljesen kivagyok

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérnék természetesen ez csak az én nézőpontom szóval ezek alapján egy véleményt. KÖSZÖNÖM aki végigolvassa!


Szóval összejöttünk tavaly október végén- november elején. Előtte mindig felszínes kapcsolataim voltak ( 2 hosszabb de nem éreztem mélynek a kötődést.). Már az elején rájöhettem volna, hogy valami nem stimmel, de ekkor még aranyosnak tartottam, hogy féltékeny. Szóval az események....


- November elején részegen felhívott, hogy ő átjön hozzám velem szeretne lenni. Amikor megérkezett egyből odaült a számítógépemhez, hogy megnézze kikkel, mit beszélek, nem-e beszélek fiúkkal, nincs-e más. Nem volt semmi amit találhatott volna facebookon elkérte a jelszavam. Én megadtam neki, úgysincs semmi nyugodtan olvassa. (Hogy lehettem ennyire buta...?). Az övét nem kértem el, engem az ilyen dolgok nem érdekelnek vagy megbízok benne vagy nem.


- Jött 2 hetes cívódás az análszexen, mennyire akarja ígyúgy, milyen szomorú hogy nem lehet próbáljuk ki biztos jó lesz, mert nekem még nem volt nem tudhatom hogy rossz. ez egy héten keresztül, mikor kitaláltam hogy deee volt már nagyon rossz volt ne haragudj nem szeretném (utólag persze bevallottam hogy nem igaz csak már annyira erőszakoskodott hogy nem tudtam mi találjak ki nem érdekelte hogy én nem szeretném...), m1 ez csak olaj volt a tűzre állandóan ezen volt megsértődve, fenyegetett hogy akkor kidob mert mással bezzeg volt. 3 hétig ment ez.


- Szilveszterkor kiderült, hogy ő beszélt egy másik lánnyal az ország másik végéből, de csak szórakozott engem szeret. Én itt higgadtan megmondtam neki, hogy felis út leisút, én nem beszélhettem fiúkkal (abszolút semmiről, ellenőrizte), csalódtam. El is ment, de hullarészegen visszajött 2 óra múlva a barátaim nem engedték be már rúgta az ajtót kiabált, mire mondták hogy akkor a rendőrökkel fogják elvitetni, kimentem hozzá. Dulakodás, undorító szavakkal illetett s a végén már énis kiabáltam. Többször megütött rángatott, de ezek után megbocsájtottam neki.


- Februárban szinte mindennap kiborult, mindenen veszekedtünk 2-3 hétig. Minden exes témán kérdezgetett ha nem válaszoltam megsértődött pl hányszor szexeltél hány emberrel ha nem mondtam meg azért borult ki ha megmondtam azért.... beleszorította a párnát a fejembe, nekiütötte a fejemet a falhoz stb... Egyszer azért kaptam mert rámírt egy fiú osztálytársam hogy szia mizu? én meg nem válaszoltam... szerinte válaszoltam csak kitöröltem a választ... Innentől elkezdtem mindent törölni nem válaszoltam senkinek ha írtak gyorsan kitöröltem... már itt is teljesen kivoltam lelkileg viszont úgy éreztem rajta kívül nem számíthatok senkire (családom nemigazán van)... Rengeteg ilyen veszekedés volt... olyanért is hogy elmentünk a margitszigetre nem fogtam meg magamtól a kezét ezért ő előrerohant és nem futottam utána (aznap betörte az üveget az egyik képemen, bezúzta a szekrényt...)


- Árpilisra megőrjített ezekkel a féltékenykedésekkel sose buliztam de aznap elakartam menni mert már teljesen kivoltam lelkileg de otthagyni sem tudtam. Aznap éjjel elmentem egy barátnőmmel bulizni.eleinte nem is ittam azt terveztem este 9kor elindulok haza nem maradok velük. ekkor elkezdett hivogatni meg írni hogy biztos iszol és megcsalsz órákon keresztül csak bántott... ekkor jöttek oda fiúismerőseim és kezdtem el inni, kikapcsoltam a telefont. hazaértünk hozzám az ismerőseimmel megint hivogatott mondtam neki hogy nem bulizok nincs itt senki. átjött és úgy megvert hogy kórházba kerültem... eltört a lábujjam és monoklim lett, tiszta lila volt az egész testem... Utólag megbántam hogy hazudtam neki (nem szokásom, de úgyéreztem ezt most megérdemli...nem nem csaltam meg, sose tettem volna ilyet)


- Ezután nem tudtam dolgozni menni, ő mindig mondta a munka fontosabb maradj velem találkozzunk, én hülye ebbe is belementem. a végén ott tartottam hogy pszichiáterhez jártam teljes depresszióba estem senkivel nem akartam találkozni csak vele. Sose volt olyan hogy hiányzok a munkából de onnantól nem mentem.


- Volt még pár említésre méltó "balhé" még 3-4x amikor hozzámért megpofozott leköpött stb, ő is beismerte hogy ő a hibás de megfog változni nagyon szeret mindig visszakönyörögte magát. sose tudtuk lezárni a kapcsolatot állandóan hívott ha kikapcsoltam a telefont anyukámat és a lakótársaimat hívta írt nekik míg szóba nem álltam vele


- Amikor veszekedtünk én kb csak ültem és néztem magam elé már nem mentem bele nem érdekelt. Ez is baj volt mert hogy hagyhatom hogy ő sírjon. Rongálta a cuccaimat... amire azt mondta dehát csak tárgyak inkább engem verjen meg?


- Augusztusban volt az utolsó verekedés itt megmondtam neki hogy nem érdekel. Most vissza fogod kapni mert képtelen vagy megváltozni, azt mondta bármit kibír csak maradjak vele. Én ezután 3 hétig kutyába sem vettem ugráltattam stb sose volt következménye a tetteinek most azt akartam hogy legyen


- Terhes lettem, nálam ez volt az utolsó csepp szerintem a pohárban teljesen kiszámíthatatlan lettem (szeptember), nem tudtam mit csináljak, rettegtem a műtéttől, nagyon durva hangulatingadozásaim voltak, mindenen kiborultam. Korábban ilyen soha nem volt nagyon féltem és egyedül éreztem magam, állandóan sírtam.


- Utolsó előtti veszekedésünknél nálam szakadt el a cérna, nagyon csúnyákat mondott nem bírtam tovább tollal ráfirkáltam a kabátjára hogy látod milyen érzés amikor valaki a te ruhádat/bútorodat teszi tönkre?Ekkor megint megőrült elkezdett üvölteni kiabálni lökdösni rálökött az ágyra, de most nem hagytam magam (első eset...), hozzávágtam a cipőmet és mondtam, hogy menjen el. Azt mondja zárva van az ajót. mondom nincs zárva menj el. nem ment el, dezodorral és öngyújtóval megpróbálta felgyújtani a szekrényemet összeborogatott mindent én kihívtam a rendőröket bezártam kulcsra az ajtót, hogy már ne tudjon elmenni. A rendőrök kijöttek én megijedtem és gyorsan kiengedtem de már késő volt. Lent mondtam hogy bántott megragadott stb dulakodás volt, illetve áprilisba monoklisra vert. Ő természetesen tagadta mire én mondtam hogy jó akkor most hasbavert. Jegyzőkönyvbe ezeket nem vették mert nem akartam feljelentést tenni...



Mindegy ennyi a történet nagyvonalakban szakítottunk. Én vagyok az elmebeteg szerinte megkéne ölnöm magam jobb lesz úgy mindenkinek...elmebeteg vagyok kezelni kéne úgyse fog soha szeretnisenki stb. sose voltam ennyire a padlón, tönkretett úgyérzem teljesen ez az egy év. a barátaimmal nem vagyok hajlandó beszélni a szüleimmel se nem tudom mit csináljak, a babát meg nem lehet elvetetni 99% - igazolásokat adtak a kórházban hogy mivel köhögök influenzám van nem csinálják meg a műtétet. Ez volt 3 hétig mostmeg túl késő kiadták az igazolást hogy önhibán kívüli de így se biztos hogy megkapom a méltányossági engedélyt..


2014. nov. 2. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt kell mondanom hogy a srác egy ro*adt nagy gyökér, egy utolsó sz*rházi, de te meg egy irtózatosan nagy h*lye vagy hogy nem dobtad ki már a második alkalommal.Neked kellet ez, gondolom bejönnek az ilyen genyák.Hát most viseld is a következményét.Mellesleg ha valamelyik nőismerősömmel csinálta volna ezt a srác, úgy összevertem volna hogy mozdulni sem bír.Ismerkedj sok fiúval, hogy meg tudjanak tőle védeni és megmondják neki hogy lépjen le vagy megjárja.
2014. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Hát, lehet valami difid, ha ennyi ideig húzod egy ilyen lény mellett. Már ott ki kellett volna tenned a szűrét, mikor csak úgy odaült a gépedhez "ellenőrizni". Beteg állat az ilyen, csak rosszabb lesz.
2014. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehettél ilyen hülye, hogy az első erőszak után nem szakítottál vele? Ne haragudj, de ha ezeket elviselted neki, akkor te is hibás vagy amiért ide jutottál. Miért nincs önbecslésed? Sajnálom a,i veled történt, ezek nagyon durva dolgok, de már az elején szakítanod kellett volna. Most viszont jó hogy végre megtetted, hidd el, ez volt életed legjobb döntése. Remélem soha nem fogadod vissza. A kicsit pedig tényleg jó lenne ga elvetetned, legalábbis úgy hogy nincs megfelelő anyagi háttered...nagyon rossz lehet, remélem minél hamarabb megoldódik és túl teszed magad rajta, sok erőt és kitartást!
2014. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Undorodom az ilyen emberektől mint a "barátod" volt, azonkívül nem értem hogy lehettél ennyire naiv s hiszékeny sem.


Más lányok az elsőnél dobták volna jogosan, de fölidegesített ez, hadd ne mondjam mit csinálnék az ilyenekkel...


Nem te vagy az elmebeteg, nehogy egy ilyen idiota szavaira hallgass, ugyanakkor ha már az első után dobod ez nem történik meg s nem tett volna tönkre sem.

2014. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pakolj össze és lépj. Sose találjon meg.
2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Iiigen tudom sajnos, előtte legjobb barátok voltunk nem volt egyáltalán agresszív soha senkivel, nem volt az a tipik balhés bulizós és ez tetszett. Amikor az első ilyen eset megtörtént már szerettem és nem volt elég erőm szakítani, nem láttam át a helyzetet gyenge jellem vagyok.

Nem fog többet keresni mert lecserélték a telefonszámát, szerinte (átgondolt midnent) és az én hibám az egész én provokáltam ki mindent 80% az én hibámból adódott. Az utóbbi 1,5 hónapra igaz ez tényleg mindenen kibuktam amióta terhes vagyok. Előtte nem, de azóta nagyon rosszul érzem magam lelkileg.

2014. nov. 2. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan hülyék vagytok mind a ketten.

Az csak simán pszichopata, te meg egy mazochista állat vagy, hogy ennyit tűrtél, meg még szaporodtatok is.


Ez az, ilyen gének kellenek ebbe az országba!

Megérdemlitek egymást.

2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja igen nem én szakítottam most hanem ő mert kihívtam a rendőröket és kiborultam menjek kezeltessem magam legyek öngyilkos legalább megszabadul tőlem a világ.
2014. nov. 2. 13:26
 9/12 luki97 válasza:
50%
Semmi baj nincs veled csak annyi hogy nagy a tűrő képességed! Ezzel az elmebeteggel van gond aki így tönkre tett téged r*hagyjon meg a sitten ez az aljas bolond menekülj el tőle a munkádat pedig sürgősen szerezd vissza! a babát szerintem tartsad meg és alakíts vele ki olyan kapcsolatot amilyen a szüleid nem alakítottak ki veled. mivel nem tudtál velük ilyen dolgokról beszélni vagy csak nem mertél! nézd meg ezt a dokumentumot: a TITOK nagyon jó és hasznos is!
2014. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
Öngyilkos azért ne legyél már, bakker. Az természetes, hogy ezután nagyon szarul érzed magad, ami nem is csoda. De adj ennek az egésznek időt, néhány hét-hónap múlva azért már másmilyennek fog tűnni ez az egész, bármilyen hihetetlen. A csávót meg a Dunába kellene fojtani, de ne izgulj, előbb-utóbb kapni fog.
2014. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!