Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a páromnak, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a páromnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kétszer hazudtam neki komolyabban, úgy éreztem, máshogy nem tudom megoldani a helyzetet. Ezzel azt értem el, hogy a majdnem 2 hónapos kapcsolatunkat azt tartja össze (a szereteten kívül, mert szeret még nagyon, ezt látom rajta), hogy adott egy utolsó esélyt. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok... Ez az utolsó esély rettenesen hangzik...tudom magamról, hogy képes vagyok sokszor ugyanazt a hibát elkövetni, de nem akarom őt elveszíteni.

2014. nov. 2. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ne hazudj többet?
2014. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit hazudtal??

Am ha nagyon szereted akk ne hogy hazudj neki!!!!!!!!

2014. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az tartja ossze, hogy o szeret teged.....

Itt a valasz, lehet szakitani..vagy mondj el mindent, nem tudom mit hazudtal. Ha vkit szeretsz, akkor tiszteled annyira, hogy oyzinte legyel vele..szerintem. Lehet maradi felfogas.

2014. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, bocsánat a félreérthető fogalmazásért.
2014. nov. 2. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó esély....vicc, ha szereted kibírod életed végéig, h ne hazudj...
2014. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha őszintén szereted,és megbántad a dolgokat,akkor most már ne okozz neki feleslegesen fájdalmat szerintem.Most már hallgass,de többé ne hazudj neki!
2014. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
gyónd meg Tibi atyának, irány a kocsmába!
2014. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat ha megcsaltad vagy valami ilyesmi akkor szem ideje tiszta vizet önteni a pohárba .
2014. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem
2014. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!