Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, hogy megmentsük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy megmentsük a 2 éves kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt vagyunk a barátommal, 18 éves vagyok, ő 19. Már az elején tudtuk, hogy nem igazán illünk össze, mert más dolgokat akarunk az élettől. Ő még bulizni akar, szabad lenni, utazni stb. én viszont már egy családra vágyom hamarosan, esküvőre stb.

Mostanában ez nagyon sok konfliktust okoz köztünk. Egyre nehezebb elviselnem, hogy még várnom kell ezekkel a dolgokkal, mert a barátom még nem áll készen rá/nem akarja.

Úgy érzem, egyre inkább a szakítás felé megyünk, amit egyikünk sem akar. Hogyan lehetne ezen túljutni? Úgy érzem, az a legnagyobb probléma, hogy én türelmetlen vagyok nagyon, a barátom pedig nem hajlandó a kompromisszumra.


2014. nov. 2. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elején se jöttetek, ki akkor mi a francokat kell erőltetni?
2014. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ennek a kapcsolatnak kemotoxoltak...
2014. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 CptTomato ***** válasza:

Egyesnek igaza van... másrészt...

meg, értem én hogy minden embernek saját értékrendje van és ezt tiszteletben tartom most is, de azért azt megkérdezném hogy mire akarsz 18 évesen családot?

2014. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem erőltettük, egyszerűen annyira egymásba szerettünk, olyan gyorsan, hogy mire észbe kaptunk hogy talán nem a legjobbak vagyunk egymásnak, már nem volt mit tenni. Nyilván ha szeretjük egymást nem fogjuk otthagyni a kapcsolatot, akkor se ha nem ideális.
2014. nov. 2. 14:30
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as, lehetne hogy ezt most nem kell kifejtenem? úgy érzem nem releváns a kérdéssel kapcsolatban. amúgy meg olvasni kéne tudni, és akkor látnád, hogy azt írtam, hogy 'hamarosan', nem pedig azt hogy most.
2014. nov. 2. 14:32
 6/16 CptTomato ***** válasza:

De ha nem ideális otthagyod/ott hagyhatod... nem házasok vagytok az ég áldjon meg -.-

Nem csak ez volt a kényelmesebb megoldás?

2014. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na ez a baj a mai kapcsolatokkal. 'Ha nem ideális, otthagyhatod". Ez nem úgy megy. Egy kapcsolat az egy potenciális házasság, és nem pedig csak egy hobbi, amit ha megunsz eldobsz. A miénk egy komoly kapcsolat, és többet ér annál, mint hogy eldobjuk, csak mert egy nehezebb időszakban vagyunk.
2014. nov. 2. 14:34
 8/16 CptTomato ***** válasza:

Igazad van azzal kapcsolatban hogy egy kapcsolat potenciális házasság... csak azt felejtetted le a mondat végéről hogy... lehet.

18 évesen akármilyen érettnek képzeled magad foggalmad nincs mennyi minden befolyásolhatja a gondolkodás módodat az elkövetkezendő 5-6 év... és utánna meg x idő múlva megint ... ha ezt egy kapcsoltban nem tudod megtervezni mert mint mondtad a partnered nem kompromisszum képes...és a kérdésedből ítélve te sem... mi lesz akkor ha majd sokkal nagyobb gondjaitok lesznek... -.-

2014. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó, lehetne, hogy nem kommentelsz többet a kérdésemre, ha nem akarsz rendes választ adni? ahhoz kértem ötleteket, hogy mivel segítsek a kapcsolatunkon, és nem ahhoz, hogy hogyan szakítsunk vagy hogy milyen iskolába járjak. kösz.
2014. nov. 2. 14:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahogy elnezem te se nagyon vagy hajlando a kompronisszumra ez nem sertes csak gondolj bele mit ersz el azzal h ha raeroszakolod a csaladot aztan olynaok lesztek mint a remrendes csalad

Sztem hagyd egy kicsit meg fiatalok vagytok mind ketten nem baj ha beszeltek rola de ne eroldesd abbbol ugyse lesz semmi jo inkabb te is elj meg egy kicsit ugyis az eleted nagy resze ugy is ebbol fog allni aztan szidod majd magad:D

2014. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!