Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a srác csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a srác csak unalomból beszélget velem. Mondjam meg neki ezt, vagy inkább hagyjam? L

Figyelt kérdés
Nagyon magányos személy vagyok, barátaim sincsenek, de van egy srác, akivel nagyon jól egyezek, de én úgy veszem észre, hogy csak azért beszél velem, mert unatkozik. Amikor a barátaival van, vagy valami mással foglalkozik teljesen megfeletkezik rólam. Mondjam el neki, hogy én úgy vettem észre, hogy csak unalomból barátkozik velem? Vagy változtassak a vele folytatott viszonyon? Csak attól félek, hogy nehogy elveszitsem. Szeretem őt.

2014. nov. 2. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyoldalúnak érzed a dolgot,az nem véletlen.Ne erőltesd!
2014. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne akard enyire kisajátitani.. én az exem miatt minden haveromat othagytam ne vergödjön hát elis voltam vele de miután vége lett csak néztem hogy mihez kezdjek egyedül
2014. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy te sem nagyon keresed és ugyanezt gondolja rólad. velem egy lány csinálja ugyanezt és reménykedtem egy darabig, de már rájöttem, hogy valóban csak egy unaloműző vagyok arra az esetre, ha a másik 80, nálam nagyobb prioritással rendelkező ember épp nem ér rá...


úgy tudod kideríteni, hogy amikor mondjuk ráírsz, akkor ha mondjuk 1 hétig sem válaszol, akkor tényleg ignorál. de ha 1 héten belül visszaír valami többet mint " :) ", akkor szívesen dumálna veled.

2014. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg ha unalmas vagy, akkor is ignorálni fog.
2014. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk, csak lassan válaszol
2014. nov. 2. 16:08
 6/8 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Ön örülök neki ha teljesen őszinte velem akivel beszélek, még ha az rám nézve nem is túl jó dolog.
2014. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor annyi, hogy a fontossági listáján csak valahol középtájt helyezkedsz el.


vagy pedig azt hiszi ezzel láncol majd magához, lásd: [link]

2014. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy érzi rajtad, hogy nyomulsz rá? Ne csak vele barátkozz, mert már most függsz tőle, mert félsz, hogy elveszíted. Nincs önbizalmad. Ezen jó lenne minél hamarabb változtass, hogy többé ne kerülj ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Nem vagy egy kicsit érzékeny? Próbáld meg higgadt fejjel átgondolni, mert semmi értelme áltatni magad. Semmi értelme rákérdezni, mert ha fontos vagy neki, akkor kicsit furcsa kérdés lesz, ha nem vagy az akkor meg semmi értelme. Ezt te kell érezd. De arra vigyázz, hogy ne hazudj magadnak. Az ilyen bizonytalan helyzetek elkerülése miatt lenne jó az önbizalom.
2014. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!