Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy érdekesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy érdekesnek, vonzónak tartson? A volt párommal 5 évig voltam együtt. Sajnos elhidegültünk egymástól, hónapokig nem is láttuk egymást, élte mindenki a saját életét.

Figyelt kérdés
Talán most újra egypár lehetnénk,de azt szeretném elérni,hogy újra belém szeressen.Sajnos én még mindig úgy szeretem mint rég.Szétválásunkba mindketten hibásak vagyunk.Mit tegyek,hogy újra akarjon engem?
2014. nov. 2. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Még a leírás is ugyanaz, amire épp gondolok. :)

Jó lenne tudni, hogy azóta beszéltek-e, vagy azóta egy szót sem váltottatok. Miért lett vége a kapcsolatnak?

Kezdj el vele újra beszélgetni, de ne támadd le egyből, csak mint barát. Ha érzed, hogy neki sem lenne ellenére a közeledés, akkor utána lehet már kicsit nyomulósabbra venni a figurát.

2014. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mariann88 válasza:
Próbálj a kedvében járni, már ismered, tudod, hogy mi szeret, és mik az elvárásai. Mindenek előtt dobd fel a külsőd, a ruhatáradat. Sok sikert.
2014. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos keveset tudtunk találkozni,így szép lassan eltávolodtunk.Már volt nálam 2-szer,és azt mondta jövőhéten jön.Amikor először jött nem bírtam ki,hogy ne öleljem meg,amit viszonzott,de csók nem volt.Most olyan nehezen tudtunk beszélgetni.Talán,mert ő sem tudja mit szeretne.Talán még érez irántam valamit?Van még remény?
2014. nov. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!