Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi lemond egy nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lemond egy nőről akkor már sosem kell neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi mindig éreztem hogy szeret, vagy kedvel vagy vmit érez irántam, de sosem voltam benne biztos, a lényeg hogy éreztem és mivel nem mutatott egyértelmű jeleket vagy nem esett le nem léptem. Egyszer hallottam h a haverjának mondta hogy lemond rólam. Vagyis akkor még nem tudtam hogy rólam, de ma rájöttem hogy akart, igazából tudtam h vmi bántotta és hát az hogy nem léptem felé, de már másnak teszi a szépet, ami nekem sokkal egyértelműbb bár tény hogy a nő is flörtöl rendesen... velem kedves de semmi több. A kérdés, hogy ha egy férfiben akkora szomorúságot okoz, hogy nem kell a nőnek, hogy látszik rajta, megtörik, elkeseredett, akkor már sosem kell neki a nő? Én mindig kedveltem, tudja hogy tetszik, de nem lép különösebben, szóval én nem hiszem h léphetnék, várjak, vagy felejtsem el végleg, végülis mindketten bénák voltunk, nem is kicsit.
2014. nov. 2. 19:08
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

nehéz egy ügy

ha van még benne láng akkor igen

amúgy nem ,dafke

2014. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2014. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha egy pasinak komolyat jelentesz, és valódi érzései vannak feléd, az nem teszi ilyen esetben másnak a szépet. Az rá se bír más nőre nézni. Az addig nem nyugszik mig téged meg nem szerez stabilan-nem csak egy megdöntés erejéig.


Szóval sose adj egy pasi szövegére.De a cselekedeteire arra mindig, mert az árulja el a valóságot a szövege mögött.

2014. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
MOndjuk, ezt így elmondhatnád neki esetleg ahogy ide leírtad, nekem bejönne pl..
2014. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szóval felejtsd el a kamugépet. Mert az.


Egy férfi évekig tud várni stabilan egy nőre, ha az kell neki.

2014. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez hülyeség, bocsi. Ha közönyös, nem fogok egyre se várni. Az eszem nem hagytam otthon... Ezek a te vágyálmaid legfeljebb.


A kérdező példájára reagálva: volt hasonló szitum. A lány teljesen közömbös volt velem, természetesen nem is mentem oda hozzá. Pedig úgy éreztem, hogy tán nem lennék közömbös neki... de nem fogok csak úgy odamenni hozzá.

2014. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 Nem vágyálom. Tény.

Maximum te nem léptél igy még.

2014. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kérlek, ez egyszerűen légből kapott kijelentés. Lehet, hogy van aki évekig vár rá, hogy a hölgy egyszerűen csak felé nézzen, de akinek van egy kis sütnivalója, tudja mikor kell odébb állni. Bocsi. Nem kéne ilyen kijelentéseket tenni, hogy "egy férfi így meg úgy", mert hülyeség. Lehet, hogy van olyan, de nem lesz olyan minden férfi.
2014. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 az, hogy te még életedben nem éreztél úgy egy másik ember iránt, hogy ezt megtedd azt nagyon tudom sajnálni. De van nem is egy ilyen ember.Hogy tudd.


Bár nem csodálom, hogy neked fogalmad nincs erről. Kevés esélyed van hogy egyáltalán érezz, legalábbis az írásod durvasága alapján....

2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát azt én is erősen kétlem hogy évekig várna, max ha ott van mellette folyamat, de amúgy ha nem látja, előbb utóbb elfelejti, max ha újra összesodorja őket az élet...
2014. nov. 2. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!