Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy volt 4 lánnyal, amiből 3 egyéjszakás volt,1 meg a barátnője, majd miután lefeküdtünk, bevallotta, hogy csak egy prostival volt előttem. Ti szakítanátok? Jogos volt?

Figyelt kérdés

Egyből szakítottam vele a hazugság miatt. Főleg, hogy közvetlenül az előtt ment el prostihoz, hogy kimondta volna, hogy együtt van velem, mert "nem akart bénázni".

A hazugság is kiütötte a biztosítékot, meg a szexualitásról ez az ostoba gondolkodás is...


21/N

24/F



2014. nov. 2. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a hazugság valóban nem szép dolog és megtette, de végülis csak bevallotta beszéljétek meg szerintem, én még adnék neki egy esélyt de akármilyen kis dologban is hazudna ezután akkor repülne..

De ha a te értékrendedbe ez sem fér bele akkor inkább ne folytasd


(a prostizáshoz meg hát...most mit szóljak nem tudom de akkor már együtt voltatok vagy hogy is volt? Mert akkor viszont megcsalás és páros lábbal rúgnám ki)

2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kellemetlen. ha azt mondjuk nem volt jogos, akkor visszafogadod?
2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is szakítottam volna vele a helyedben. De egyébként felnőtt nő vagy, hidd el, nem szorulsz idegenek véleményére azzal kapcsolatban, mit hogyan teszel. Ha te jónak láttad ezt - már pedig nagyon is jónak láttad -, akkor az jó is úgy!
2014. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva, pont előtted ment el egy k#rvához? Nem érzed úgy mintha bemocskolt volna?
2014. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom, én férfiként azt mondom, hogy nyilván neki se lehetett könnyű, amúgy meg a hülye gondolkodást részben azok a nők is okozzák, akik megvetik azokat, akik még tapasztalatlanok, és szégyellte magát előtted. Nem volt szép a hazugsága, de ezért szerintem még nem kellett volna rögtön kirúgnod. Másrészt meg nyilván volt oka annak is, hogy nem tudott megbízni benned, és nem érezte azt, hogy te el tudnád fogadni őt szűzként is (ha el tudtad volna). Ha nem bízott benned, az részben a te hibád is, legalábbis szerintem, ha bízott volna benned, valószínűleg nem kellett volna hazudnia a múltjával kapcsolatban. Nyilván a te dolgod, hogy neked mi fér bele, ha nem ment a dolog együtt, akkor nem kell erőltetni, csak abba gondolj bele, hogy ezen az alapon téged is vajon hányan rúghatnának ki különböző dolgok miatt.
2014. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
őszinte leszek: én is dobtam volna
2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, mindjárt már én leszek a hibás. :D Jó vicc
2014. nov. 2. 19:51
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak te, de szerintem te is. Nézd, ha valaki bízik a másikban, akkor valószínűleg nem hazudik a múltjáról. Bízni meg csak olyanban lehet, aki erre okot ad. Legalábbis nálam így működik. Akiben bíztam, az sok mindent megtudott a múltamról, viszont másoknak sem hazudtam,de nem is kerültünk olyan közel egymáshoz, hogy úgy érezzem, elmondhatom neki a dolgaimat. Amúgy fogadjunk, hogy te abszolút őszinte ember vagy, mindig mindenkinek megmondtad az igazat. Ha meg kirúgtad és szakítottál vele, akkor miért kérdezgeted, hogy jogos volt-e? Megtetted, így döntöttél, most akkor mi a problémád?
2014. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
31%

Részben tényleg te vagy, ha a szexuális téren való tapasztaltság igényét érezte felőled. De én a helyedben megbocsájtanék, nem követett el akkora hű de nagy bűnt. Jó, elment prostizni. DE! 1. Ezt azelőtt tette hogy kimondta volna, hogy VELED akar lenni. 2. Érted tette, hogy ne mint kezdő menjen veled ágyba.


Tehát, akármennyire is elkúrta, nem kicsit, nagyon, mindezt ÉRTED tette. Legalább értékeld ezt benne, meg az őszinteségét.

2014. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem értem tette, hanem ellenem. :D utálom a prostizást és a hazudozást is, és ezeket jól tudta.

én nem tehetek semmiről...

Régebben beszéltünk erről, és mondtam, hogy voltam szűz sráccal, és egyáltalán nem volt rossz, sőt. és megmondtam neki, hogy nekem nem számít ki hány emberrel volt...

2014. nov. 2. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!