Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és olyan különleges érzések kavarognak bennem. Gyakran gondolok rá,képeit nézegetem, várom h találkozzunk. Többszöri együtt alvás után ahogy ma haza jöttem tőle azóta olyan rossz hangulatom van és nem találom a helyem. Vele lennék,szagolgatom a parfurmos felsőjét, képeit nézegetem. Normális is ez? Mi van velem?
2014. nov. 2. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted őt :)
2014. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22/F
2014. nov. 2. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Furán működsz, én először esem szerelembe, csak azután kezdeményezek nála, és ha ő is viszont érez, lesz a barátnőm.
2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért. * parfüm
2014. nov. 2. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Tutira szerelmes vagy :) És igen, normális, nagyon jó :)
2014. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen ez a szerelem jele.


Amikor még az elején vagytok a kapcsolatnak akkor ez így szokott működni, hiányzik neked mert nincs veled, keresed őt, nem találod a helyed, furán működsz ha nem vagy vele és ez mind egyértelmű jele annak hogy szerelmes vagy, főleg hogy szagolgatod a felsőjét, képeit nézegeted, hiányzik neked és ez mindenképp jó :)


Velem is ez volt az első pár hónapba amikor szerelmes lettem a barátnőmbe, mi elég távol laktunk egymástól igaz hogy csak 50 km választott el minket de majdnem minden hétvégén találkoztunk, és amikor nem voltam vele, hiányzott, kerestem a helyem és furán működtem. Ez normális hidd el :)

2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!