Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan azt írják itt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt írják itt nekem hogy nem a párkapcsolat az élet értelme? De akkor mi?

Figyelt kérdés
Azt írják ne féljek attól hogy egyedül maradok. Talán az jobb ha egyedül halok meg?
2014. nov. 2. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert az élet értelme a: Tudás,fejlődés, önmagunk megismerése, fejlesztése és a jövő technológiája


a többi az csak régi begyöpösödött hülyeség

2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van aki azt írja semmi sem értelmes. Jó, ha van valakid.
2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Úgyis egyedül halsz meg hacsak nem egy tömegbalesetben vagy egy páros öngyilkosságban halsz meg.


Az élet értelme meg az, hogy élj, se több se kevesebb.

2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, neked az, akkor az, ezt mindenki maga dönti el, mi a saját életének az értelme.


Objektíven nézve amúgy az égvilágon semmi.

2014. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az élet értelme az, hogy értelmet adj neki. Teheted ezt úgy, hogy a boldogságod halálodig egy másik emberen múljon, akitől így állandó függésbe kerülsz, ami még akkor is megmérgezi a kapcsolatotokat, ha az amúgy boldog lehetne, vagy tűzhetsz ki olyan célokat is, amik révén önállóan is képes leszel teljes, boldog életre, amit némi szerencsével még gazdagabbá tehet egy párkapcsolat is, de akkor sem leszel elveszve, ha nem. A döntés csak a tiéd.
2014. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42
2014. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az élet értelme a rántott hús.
2014. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tévedés, utolsó, az élet értelme a palacsinta :D
2014. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosan megfigyelhető, hogy általában nem azok mondják, hogy nem a párkapcsolat az élet értelme, akinek soha nem volt részük benne, és minden nap szenvednek emiatt. Így aztán elég hiteltelen a dolog.


De nézhetjük a túloldalról is. Ha holnaptól nem ennél semmit, akkor két hónap múlva egy szelet kenyérért eladnád anyádat is. Akkor az lenne az élet értelme? Nem hiszem.


Szerintem a Marcilánynak van igaza. Az életnek nincs értelme. Pusztán vágyunk dolgokra, és eköré hülye filozófiát kreálunk.

2014. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt részem benne, de nem szenvedek miatta. Akkor éntőlem hiteles megállapítás, hogy nem ez az élet értelme, ugye?
2014. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!