Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli az exemet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli az exemet, hogy én még szeretem-e, ha ő nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

A volt barátom 1 hónapja szakított velem (előtte 2 hónapig voltunk együtt). Azóta nem beszéltünk, de most a fülébe jutott hogy én még érzek iránta valamit, és rám írt facen, hogy ez igaz-e. Bevallottam neki, hogy igen, és hogy hiányzik. Azt reagálta hogy nem gondolta volna. És ennyi volt a beszélgetésünk. Gondolom ha ő érezne irántam még valamit, akkor mondta volna hogy ő is így érez. De ha nem akar tőlem már semmit, akkor mégis miért kérdezte meg? Miért érdekli akkor hogy hiányzik-e??

20/L


2014. nov. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Neki ez egyfajta önbizalom növelés.
2014. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de ezért rám ír 1 hónap után??
2014. nov. 2. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Látod. :)
2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De és ha ő is érez még valamit? aKkor mondta volna? Csak mert a szakításkor még úgy tűnt, ő többet érez irántam, mint én iránta (meg úgy az egész kapcsolat alatt).
2014. nov. 2. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert még talonban akar tartani, ha nem is akar már veled járni, de azért még kedve lenne időnként meglátogatna. Finoman, nem egyszerre letámadva fel akarja mérni, hogy ebben benne lennél-e.
2014. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önbizalomfröccs egyrészt másrészt ha esetleg arra kerül a sor hogy mittudomén buliba rád mászik akkor mit várjon

1. Lecummantod

2. Felpofozod

te ezzel az egyesre szavaztál :D

2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem támpont vagy neki. hogyha pl mással nem jön össze neki tudja h te ott vagy. szóval ja. önbizalom növelő megy úgymond ,,tartalék" gondolom
2014. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!