Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki teljes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki teljes, sikeres átalakuláson ment keresztül?

Figyelt kérdés

Kellenének a biztató szavak.

Nagyon sok minden jött össze most nekem, rengeteg probléma, köztük a férfiak ügyében is(a többit nem szeretném részletezni).

Van egy rossz kapcsolatom, ami, hiába van meg a szeretet, több nehézséget okoz nekem, mint bármi.

Nem tudok elszakadni, az önbizalmam romokban, nem vagyok megbékélve a testemmel, úgy érzem elveszett a személyiségem.

RÉgen is inkább én futottam a pasik után, ugyanezt érzem a kapcsolatomban is.

Értem nem futnak a férfiak. A barátnőimnél meg látom, hogy mindegy, hogy hogy néznek ki, mit csinálnak futnak utánuk a pasik, egy csomó 15 éves lány szexibb, vonzóbb, mint én, 19 éves lány létemre.

Nem tudok olyan dekoratív, csinos lenni, hiába sminkelem magam, hordok előnyör frizurát, egyszerűen nem vagyok vonzó.

Akikkel nagyot fordult a világ(bármikor, jó irányba), az tudna nekem tapasztalatokat írni? Mi volt, amitől megváltozott, vagy mit jelentett a változás, miben élte meg?

Ne haragudjatok, ha kissé furcsa a kérdés, de most nagyon szükségem lenne pár pozitív történetre.:) Köszönöm.:)


2014. nov. 2. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég kevés infó!

Nem vagy kapcsolat függő?

Minek futni a kapcsolatok után. 19 évesen szinglinek lenni nem a világ.

2014. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen információ kell, szívesen válaszolok, csak igyekeztem a leglényegesebbeket írni.:)

Nos, lehet, hogy kapcsolatfüggő vagyok. A kapcsolatomhoz hozzá tartozik, hogy volt egy durva pániktünetes korszakom, édesanyukám alkoholista, depressziós, ezek engem megviseltek, és a kapcsolatba menekültem. Nem tudok elszakadni, pedig már próbáltam.

2014. nov. 2. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet a következő a probléma?

Önbizalomhiány miatt olyan kapcsolataid vannak, ahol te vagy a ragaszkodó fél, és a másik meg úgymond "megtűr"? Neked mindegy, hogy ki, csak legyen, a másiknak meg jó vagy játékszernek? Vagy rossz irányba tapogatózok?

2014. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress meg 1 psichologust, sokat tuddna segíteni rajtad. Alkoholfüggő szülő(k) gyermekeként hajlamos vagy sanyargattni saját magad, esetleg vonzalmat érzel, ill. érezhetsz italozó életmódot folytató pasi iránt. Nehéz helyzet, én korom ellenére, hasonló háttérrel megbírkózztam ezzel a problémával. Soha nem kaptam a szüleimtől pl. menő cuccokat. Magamnak kellet mindent összehoznom 35 F
2014. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lány vagyok, küldesz képet magadról?


nekem külsőmmel sikerült eddig nagyobb átalakuláson átmennem, de én úgy érzem, hogy annyi történt, hogy már nem vagyok olyan ronda. :D de közöm nincs a széphez szerintem.


a belsőm nem változott, pl önbizalomhiányom még mindig van, meg minden egyéb problémám.


viszont szerintem kell egy kapaszkodó, kiinduló pont. nálam ez most a sport és hogy próbálok egészségesebben étkezni (mivel alakommal sem vagyok elégedett). ez például ad egy plusszt, önbizalom terén, meg alapvetően jóérzés mozogni, látni, ahogy alakul a testem. nem tudom, ez olyan, mint egy hosszantartó cél, ami leköt, és ha kitartó vagyok, sikereket érek el, ami nem csak az önbizalmamnak lökés, hanem alapvetően, hogy képes vagyok valamire. :)

nekem eddig csak ezt sikerült felfedeznem, ami pozitívumokat hoz az életembe. nagyon, nagyon sokat kell még fejlődnöm, ha egyáltalán egy ép, normális ember szintjére akarok kerülni. :D


szóval neked is javaslom a sportot, főleg, mert írtad, hogy nem vagy elégedett a testeddel.

de emellett bármilyen hobbi jó, amiben tudsz fejlődni. :)


remélem valamennyit segítettem.


képet pedig azért kértem, ha esetleg tudnék segíteni, hogy szerintem min változtass, vagy hogyan tudsz a külsődben. persze csak ha érdekel más véleménye. :)

2014. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én magamon nem változtattam semmit külsőre, ...bár szerencsés alkat vagyok, ilyesmire egyelőre nincs szükség.

Én amiben változtattam, és működött is:

kitaláltam magamnak kis 30 napos küldetéseket, és ezeket ténylegesen minden egyes nap csináltam, volt hogy párhuzamosan egyszerre többet is. Olyan dolgokat találtam ki, amiket egyébként is szerettem volna, de sokszor lusta voltam rávenni magam. (pl kitaláltam, hogy minden nap főzök magamnak, és ez azóta is teljesen természetes része a mindennapjaimnak, pedig előtte egyszer se főztem... vagy pl minden nap tornáztam, ez sajnos nem maradt meg, csak addig tartott, de jó volt kipróbálni. vagy minden nap írtam a rég félretett regényemhez valamennyit. Nyilván ez lehet bármi, amire neked épp szükséged van, de egyrészt lefoglal, másrészt sikerélmény, láthatod, hogy képes vagy rá, ha akarod. és 30 napot valóban bármiből ki lehet bírni, utána max abbahagyod. Ez önbizalom növelésre jó lehet. :) )

A másik dolog pedig ami nálam fontos lépés volt az az, hogy "kiszelektáltam kb minden embert az életemből, aki negatív hatással van rám, szakítottam a 4 éves kapcsolatomban, pedig már együtt éltünk, és igazából nem volt vele különösebb baj, de nem voltam már boldog, és hiába mondtam el, hogy min szeretném, ha változtatnánk, nem történt meg. Nehéz volt nagyon kilépni ebből gondolhatod, de egyben megkönnyebbülés is volt. Továbbá a baráti/haveri kapcsolataimat is teljesen átértékeltem, rájöttem, hogy nincs szükség az életemben töltelék emberekre, és eljártam ezen kívül sok féle új társaságba, bárhová, ami épp adódott, így új hobbikra is szert tehettem, még ha nem is feltétlen az ottani emberek fogtak meg.

És innentől kezdve úgy álltam hozzá a dolgokhoz, hogy igenis csak azzal barátkozom, és legfőbbképp azzal kezdek kapcsolatot, aki erre tényleg méltó. Gyakorlatilag temérdek srác próbálkozott nálam, de még csak randizni se mentem el senkivel, akin azt éreztem, hogy nem érdeklem őt, és nem tisztelettel viszonyul hozzám. És nem volt rossz egyedül. Egyáltalán. És mikor ténylegesen találtam olyan srácot, aki ezt megérdemli, akkor se hagytam, hogy bármilyen téren is elnyomjon, nem játszottam meg semmit, ami nekem nem tetszik, teljsen nyíltan, és sokszor mondhatni kíméletlenül közöltem vele mindent, és így egy olyan kapcsolatot alakítottam ki, ami minden korábbi vágyamat felülmúlta.

Nem kell feltétlen ugyanezeket a mintákat követned, csak próbáld meg inkább azt leszűrni ebből, hogy alapvetően a hozzáállás kérdése ez, hogy hogyan alakul az életed. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne lennél vonzó, mint ahogy írod. És nem is értem igazából, hogy miért hasonlítod magad 15 éves kislányokhoz. Gondolj bele, hogy akiket így körülrajonganak, az vajon milyen céllal van... az írásodból úgy érzem, hogy nem erre vágysz, hogy loholjanak utánad a férfiak csak azért, hogy le tudjanak feküdni veled. Ez nem érték, és nem lesz ettől önbizalma senkinek. Inkább arra próbálj koncentrálni, hogy kerülj valahogy összhangba magaddal, és érezd magad értékes nőnek. Ha ezt eléred, utána érdemes áttérni arra, hogy a külsődön mit kell változtatnod... már ha erre valóban szükség van.

2014. nov. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!