Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolati gondom van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati gondom van, aki tud/szeretne segítsen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány akivel 2 hónapig elég jókat és sokat beszélgettem (élőben/skypeon/mindenhol) aztán egyszer csak jóban lett újra az egyik régi barátjával (akivel egész nyáron rosszban volt) és engem ezután totál leszart. Kértem beszéljünk, hívtam ide-oda, nem jött, de az "új" barátjával meg igen, engem ezzel felbaszott..hogy miért nem tud velem jönni, hogy nincs rá ideje? Erre csak azt mondta hogy "Nagyon szeretne velem jóban lenni, sőt" és ezt vagy 8x - mondtam oké.. de akkor lássam hogy valamit tenne is, erre a szünetben alig tudtam elérni, egyik nap szombaton megbeszéltük hogy beszélünk, később szól hogy nem tud jönni mert valami családi programja van, aztán hogy facebookon megbeszéljük, később ír hogy ma nem beszélünk mert hívta egy barátnője buliba és megy.. erre, írtam hogy vagy most beszéljük meg vagy akkor hagyjuk és nem írok többet mert látom leszar. Azóta nem írt, semmit és nem tudom mit csináljak...

Most én írjak neki? vagy már tényleg ne? Őszintén nem akartam volna elveszíteni.. csak már elegem volt, hogy csak mondani tud meg ígérgetni dolgokat, de hogy betartsa az már nem megy.

Előre is köszönöm a válaszokat



2014. nov. 3. 15:37
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
szíved szerint nem csak barátkoztál volna, ugye?:(
2014. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 pocakkk ***** válasza:
100%
te szegény :( nem értékel téged... ha nem hagyod saját magad keseríted tovább!
2014. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem... de ő se (mondták) csak nem tudtam lépni.. és most mikor menne.. már semmi értelme?
2014. nov. 3. 15:42
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

azzal h nem léptél, sztem barátzónába tett. Abból meg nehéz kikerülni.

A helyedben biztos h nem hisztiznék, mert azzal csak olajat öntesz a tűzre sztem.

2014. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add fel, ha vki foglalkozik vkivel akkor tud rá időt szakítani. Ő meg nem foglalkozik veled egyáltalán...
2014. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak 2 hónapig voltam jó, pótlásnak? adsdasasd
2014. nov. 3. 15:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdésem, hogy írjak-e még neki hogy megbeszéljük, vagy hagyjam a francba?
2014. nov. 3. 15:53
 8/14 A kérdező kommentje:
és akinek van hasonló tapasztalata/tanácsa azt privátban szívesen várom :)
2014. nov. 3. 15:56
 9/14 anonim válasza:
100%

Őszintén... én ebben az esetben otthagytam a srácot... Ugyanez volt, ígérgetett, de nem lett semmi belőle. Na meg persze ott volt a másik csaj is... Mindegy is.

Hagytam a francba, lezártam az egészet. Rá két hónapra megismertem a páromat, és holnap már nyolc hónaposak leszünk. Nekem igazán megérte, még sosem voltam ilyen boldog.

2014. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult és biztosan nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem is hagynod kellene. :(

Lehet tévhit, de én úgy gondolom, hogy aki akarja, az bármire és bárkire tud időt szakítani. Lehet keresni a kifogásokat és lehet, hogy a lány még magának sem ismerte ezt be, de sajnos nem érdeklődik irántad komolyabban. Sajnálom! :(


22L

2014. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!