Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem kell egy csendes, kedves, őszinte, odaadó, szeretetre vágyó nő?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
tudsz főzni?
2014. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert dagadt vagy.
2014. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És a szexben ugyan milyen ez a csendes, kedves, őszinte, odaadó, szeretetre vágyó nő?
2014. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
kell, és már meg van :P és még számos jó belső tulajdonsága van :)
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig kell nekik ilyen nő. De ez még nem feltétlenül elég. Azért szép és csinos is legyen, és jó az ágyban...
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert az ilyenek többsége otthon kuksol várja a csodát, az utcára is úgy megy ki h fülét farkát behúzza, megközelíthetetlenné válik.
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem speciel ilyen atársam, így miért kellene még egy?

Továbbá: annyira jó látni, hogy minden napra jut 1-10 általánosítás.^^

2014. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én jelentkezem, nekem kell ilyen nő :D írj privit!
2014. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6-osnak igaza van...nagy részük tényleg ilyen...várnak a lovagra aki nem tudja, hol van a legmagasabb torony legmagasabb szobája...jelezni kell, hogy élnek...sokan nem veszik észre ezeket a lányokat...pedig értékesem ám :)
2014. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem ezt az életet. Nekem miért nem jár a boldogság. A bunkók kedvéért odaírnám hogy nem vagyok kövér.
2014. nov. 3. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!