Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállalástól megjavul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalástól megjavul?

Figyelt kérdés

A párom pár hónapja rászokott, hogy amikor szabadnapja van, mindig elmegy és egyedül hagy, ami nem zavarna, de minden alkalommal részegen állít haza éjjel vagy reggel. Én nem szoktam vele menni, egyrészt azért, mert soha nem hív magával, másrészt azért, még én hétköznap egyáltalán nem iszok. Azt mondta, hogy erre az eljárkálására és alkoholizálásra megoldás lenne, ha csinálnánk egy babát. Mert, hogy akkor biztos inkább a babával foglalkozna. Szerintem ez butaság, nem a gyerektől fog megjavulni. Már el gondolkodtam rajta, ha nem fog változni, hiába próbálok vele erről beszélni, akkor külön válnak útjaink.

Ti mit gondoltok?


2014. nov. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
És ha nem? Akkor a gyereknek ilyen apa mellett kell felnőnie? Felelősségvállalásból 5-ös vagy te is...
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem javul akkor van egy plusz gyereked a válás után...előbb javuljon meg...esetleg szervezhetnél közös programokat ezekre a napokra...
2014. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy sajnos nem lehet közös programot szervezni, hogy mire én haza érek munkából ő már nincs otthon, vagy ha kitalálok számtalan programot, inkább elmegy máshova.
2014. nov. 3. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja persze....ezek csak "talánnak" számítanak.


Lehet, hogy egy idő után sok lenne neki a gyerek és azért járna el otthonról aztán eg akkor végképp nem mehetnél vele.


Szóval ez így nem tuti.

2014. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez abban az egy esetben igaz, ha unalmában jár el, és amiatt iszik, mert céltalannak érzi a kapcsolatot... és a gyerek célt adna neki...


Akkor viszont felmerül a kérdés, neked hol van helyed az életében? Van-e egyáltalán?

2014. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolkozol.

De ne gondolkozz ezen, hanem ültesd le, beszélj vele, egy leehetőséget kapjon változni, és ha nem megy akkor vége.

2014. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyereket szülni egy férfinak, azzal a reménnyel, hogy megtarthatja így a nő/ megjavul a világ legnagyobb butasága. Sajnos sok nő beleesik ebbe a hibába.

Megváltozna, ez tény: de csak néhány hónapig. Mert a gyerekkel is törődni kell, sőt!

Sajnos félő, hogy ebből az lenne, hogy Te és a pici maradnál otthon, ő pedig továbbra is kocsmázna.

:(

2014. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!