Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tiszteletlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség az velem szemben, ha a párom egy játékban a volt partnereivel folytatott szexuális kalandjait felhozza?

Figyelt kérdés

A párom barátai voltak nálunk vendégségben és este játszottunk olyat, hogy mindenki mondott valamit, amit még soha nem csinált és aki már tett olyat, annak innia kellett. Természetesen leginkább szexuális jellegű sztorik hangzottak el... Aki inni akart az meg olyan dolgokat mondott amit már csinált. Az én párom is mondott olyat amit már megtett de nem velem. Nekem ez rosszul esett, mert elég tapintatlannak éreztem, hogy ilyen sztorikat kellett hallgatnom. Felfújom a dolgot?

Tudom, hogy volt élete előttem is de nem vagyok rá kíváncsi hogy kivel hol szexelt.


2014. nov. 3. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem beszéld meg vele, hogy máskor ezeket ne hozza fel, mert neked rosszul esik, és te sem ecseteled neki, hogy miket csináltál az exeiddel.
2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mit varsz olyan embertol aki kiteregeti a maganeletet azert hogy tudjon pialni.
2014. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha zavar ne játszatok ilyen játékot, de az lett volna egál ha te is mondasz valamit amit még mással éltél át. Ha meg nem volt ilyen akkor tudom mi zavar ebben :P
2014. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem is zavarna :-(
2014. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem kevés tapasztalatom volt előtte, azok sem olyanok amiket előadnék egy ilyen játékban.
2014. nov. 3. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

AZ hogy beszel ilyesmirol nem zavarna.


Az viszont igen hogy massal tett olyat amit velem nem, ott valami nem oke.

2014. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem hogyan kerülök ilyen helyzetbe, ha ez a helyzet nekem nem fekszik? Tehát hogy jutok el idáig, ezt nem értem. Mikor elhangzott ennek a kreativ vegyes-páros ivós játéknak az ötlete akkor mire gondoltál mi lesz a téma?


Az jut rólad eszembe mint aki 'véletlenül' betéved egy singer klubba és rácsodálkozik a világra hogy itt mindenki dug mindenkit.


Nem mellesleg pedig ha meg lett volna a magadhoz való eszed akkor ott, már a helyzet közepén blöffölsz olyanokat hogy a férjed szemei csak jójóznak hogy te miket is csináltál valaha, aztán majd este a négy fal között kivesézitek ki mit is mondott és miért.

2014. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Bunkóság volt tőle.
2014. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kicsit felfújod !Ez egy játék .. nyilván már szomjasak sem oltatok ,ennek hevében nem azon gondolkodott ,hogy jaj nehogy olyat mondjon ,ami neked kellemetlen sőt .. egyre inkább akarták egymást überelni .Ez nem ellened irányult ..
2014. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság és tapintatlanság.


De már az egész játék primitív, lealacsonyító. Intelligens ember ilyenben nem vesz részt.

2014. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!