Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mi az ami természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi az ami természetes és mi az ami már idegesítő egy párkapcsolatban? (távkapcsolatban)

Figyelt kérdés

Ha a párotok:

1. Szeretne minden nap valamit hallani rólatok (sms/telefonhívás/pár sor facen)


2. Minden nap legalább egy órát szeretne beszélgetni, legalább este, facen vagy telefonon.


3. Napközben is szeretne hallani rólatok, persze csak ha ráértek.


4. A nap folyamán többször csak úgy felhív, vagy ír.


5. Szinte mindig felhív amint csak tud, folyton írogat facen, egész délután beszélgetni akar.


2014. nov. 3. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szamomra az volt az idegesito,h a parom beerte napi 3-4 perc telefonalassal. Neki meg h en ha nem is napi egy orat akartam beszelni,de megbeszelni anapi fontos es kevesbe fontos torteneseket,elmenyeket. Nekem ez lett volna a termeszetes,neki meg a gyorsan elmondom h minden rendben,veled is minden rendben? akkor el is koszonok....
2014. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fényember ***** válasza:
Hát mi a barátommal heti kb 1-2x találkozunk de minden nap olyan kb este 9kor ír facen és ameddig nem fekszünk ki a fáradságtól addig beszélünk mindenről. Az utolsó már nagyon idegesítene...én se lógok senkin se, nem vagyok az a típus, így hát rajtam se lógjanak. Nap közben ha nem találkozunk ritkán beszélünk, telefonon meg szintén ritkán mert nem tudok normálisan kommunikálni telefonon keresztül..nyilván ez az én nyomorékságom de nem szeretek telefonon beszélni senkivel se hosszabb ideig.
2014. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!