Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a másik lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a másik lányt szereti?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy fiúval 5napja. Ő az első szerelmem. Mielőtt megismertem tudtam , hogy bejön neki egy másik lány hónapok óta de mivel másik országban lakik nem nagyon törödtek azzal hogy össze jöjjenek.Amikor megismertem úgy mond szerelem volt első látásra később kiderült ő is szeret így össze jöttünk. Azóta még beszél azzal a lánnyal és többen rám írtak , hogy pletykálnak arról , hogy nem szeret engem és csak azért van velem együtt mert nem akart megbántani. De nem nagyon akartam elhinni mivel az egyik amit legjobban szeretek benne az az hogy őszinte szóval elmondaná ha így lenne. A húga is azt írta nagyon szeret és neki is elmondja minden nap meg azt is hogy úgy érzi meg kell védenie mindentől. Köszönöm mindenkinek aki válaszol!!
2014. nov. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Miert beszel meg mindig azzal a lannyal? Lehet valoban szeret. De en elbeszelgetnek vele arrol a masik lanyrol es az erzeseimrol.
2014. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a másik lány barát, max szép emlék, ne aggódj miatta, inkább figyelj saját magatokra :)
2014. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!