Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szörnyű az amikor szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szörnyű az amikor szeretsz valakit, vége lesz, aztán évek múlva elmentek egymás mellett az utcán úgy hogy észre sem veszitek egymást?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem veszitek észre egymást mitől lenne szörnyű?
2014. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Akkor talán nem is szeretted igazán. Mert akit igazán szeretsz azt sosem felejted el, és meg akkor is megismered ha már megváltozott (megöregedett, meghízott, lefogyott stb)

Legalábbis szerintem :)

2014. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2es, Coelho tuladagolasod van:D


miert lenne szornyu? Vege van, nem? Ha szereted es gondolsz ra, akkkr nem jo, ha nem veszed eszre, de ha mar nem kot hozza semmi, csak a mult, akkkr miert lenne szornyu?

2014. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még szeretem nagyon de ő már nem, ő ugyanolyan mint régen de én eléggé megváltoztam, nem is vett észre de nem is köszöntem rá mivel semmi értelme, egyszerűen csak nagyon rossz érzés volt.
2014. nov. 3. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
ha annyira megváltoztál, akkor miért tartottad meg pont a felesleges érzést? (mármint, hogy szereted őt)
2014. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külsőre...
2014. nov. 5. 19:56
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Ezek szerint te észrevetted. Szóval nem stimmel hogy észre sem veszitek egymást.

De igen, szörnyű.

Most pedig próbálj meg túllépni ezen :-)

2014. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!